Gepetto - okulary, które podkreślą Twoją osobowość!

Gepetto - okulary, które podkreślą Twoją osobowość!

02 kwi

Marka Gepetto, zasłynęła drewnianymi okularami ponad dekadę temu, gdy jako pierwsza wprowadziła je na polski rynek. Projektowane w Polsce okulary szybko zdobyły serca użytkowników i od 2013 roku cieszą się dużą popularnością. Wszystko dzięki niepowtarzalności, jaką niosą za sobą drewniane elementy połączone z charakterystycznymi frontami okularów. Teraz kupisz je również u nas!

Pomimo upływu lat i rozwoju asortymentu również o modele z innych materiałów, marka nie zrezygnowała z okularów drewnianych. To właśnie te warianty są w dalszym ciągu najpopularniejsze wśród polskich klientów. Takich też nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Drewniane okulary z ciekawymi zausznikami

Dzięki temu, że okulary Gepetto mają zauszniki z prawdziwego drewna, każdy z nich ma szansę być niepowtarzalny. Wszystko to za sprawą układu słojów na drewnie. Daje to poczucie indywidualności, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie cenione na całym świecie. Jeśli i Ty doceniasz takie drobne rzeczy - okulary Gepetto mogą być dla Ciebie doskonałym wyborem!

Oprócz tego, że materiał zauszników jest nietuzinkowy, to w zależności od modelu mogą one być bardziej lub mniej wycięte. Część modeli drewnianych okularów ma dodatkowe elementy zdobiące, które jeszcze bardziej wyróżniają dany model na tle innych. Zauszniki z drewna występują również w kilku wersjach kolorystycznych - od jasnego do ciemnego drewna. Wszystko oczywiście dobrze zaimpregnowane co podnosi trwałość i wydłuża żywotność okularów.

Okulary przeciwsłoneczne Gepetto z różnorodnością frontów

Gradient, lustrzanka, a może niepełne zabarwienie szkieł? Do tego kilka różnych kształtów frontów. Wśród tego wszystkiego możesz wybierać z oferty okularów przeciwsłonecznych Gepetto. Część okularów dzięki temu, że została utrzymana w bardzo klasycznych kształtach, pasuje do większości twarzy. Co więcej, wiele modeli dzięki temu jest uniwersalna pod względem płci, tzw. unisex. To sprawia, że zarówno panie, jak i panowie będą doskonale prezentować się w wielu modelach okularów Gepetto.

Marka ma też opcję identycznych okularów dla dorosłych, jak i dzieci. Jeśli zatem od zawsze Twoim marzeniem było mieć identyczne modele okularów ze swoją pociechą - sprawdź któryś z modeli Boney M. Są dostępne właśnie w wersji standardowej oraz mini - dla Twojego dziecka.

Bliżej natury, ale bezpiecznie dla oczu

Marka Gepetto stawia przede wszystkim na estetyczne i ekologiczne rozwiązania w swoich okularach. Mimo tego, nie zapomniano również o bezpieczeństwie oczu. W każdym modelu okularów przeciwsłonecznych tej marki, zastosowano soczewki okularowe z UV400. Dzięki temu Twój wzrok chroniony jest przed niebezpiecznym promieniowaniem UVA i UVB. Jeśli to jest dla Ciebie za mało, to Gepetto wzbogaciło wiele swoich modeli okularów również w polaryzację.

Filtr polaryzacyjny w okularach to nie tylko ochrona, ale też lepszy komfort widzenia. Polaryzacja podnosi kontrast widzianego obrazu, zatrzymuje oślepiające odblaski, dlatego gorąco jest polecana w okularach dla kierowców. Nosząc okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją niestraszne będą Tobie promienie odbite od maski samochodu, od tafli wody czy od śniegu. Warto mieć zatem w zanadrzu takie modele niezależnie od pogody czy pory roku.

Okulary Gepetto nie tylko z drewna

Oprócz drewna, w okularach Gepetto zastosowano też takie materiały jak roślinny acetat, metal lub poliwęglan. Część modeli stworzona została z drewna oraz tworzywa, inne z kolei w całości wyprodukowano z innych materiałów niż drewno. Łączenie tworzywa z drewnem obecne jest zarówno w okularach przeciwsłonecznych, jak i w korekcyjnych. Oferta okularów Gepetto to tak naprawdę bardzo duży wybór zarówno pod względem kształtów, materiałów, ale co najważniejsze - kolorów. Dzięki temu, każdy niezależnie od upodobań ma szansę znaleźć coś dla siebie. Nawet najbardziej kolorowe postaci - a może szczególnie takie - znajdą idealny model okularów dopasowany do swojej osobowości!

Okulary korekcyjne Gepetto mogą być dla Ciebie!

Gepetto, choć znane jest głównie z okularów przeciwsłonecznych, to oprawki, też ma w swoim portfolio. Wśród nich znajdziesz zarówno modele z drewnianymi zausznikami, jak i całe z metalu. Okulary korekcyjne Gepetto to również oprawki z tworzywa. Wszystko to w ponadczasowych kształtach aviatora, prostokąta lub owalu. Są też do wyboru modele z nakładką przeciwsłoneczną. Jeśli zależy Tobie na tym, żeby nie tylko okulary przeciwsłoneczne Gepetto mieć w swojej szafie, zajrzyj do oprawek korekcyjnych tej samej marki. Masz szansę wybrać dla siebie model nietuzinkowy, ale i praktyczny jednocześnie.

DOŁĄCZ DO SUBSRYBENTÓW NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i trendami okularowymi!

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%