Kup na raty

 

Kup okulary na raty!
Wszystko odbywa się online bez wychodzenia z domu!
Decyzja o przyznaniu rat nawet w 15 minut.

Okulary na raty

Gdy planujmy większe zakupy, sklepy często oferują nam rozłożenie kwoty na mniejsze, bardziej przystępne miesięczne raty. To powoduje, że mniej odczuwamy w portfelu dużą inwestycję. Podobnie można spojrzeć na zakup okularów korekcyjnych, które powinny jak najlepiej służyć nam przez wiele lat. Właśnie opcja zakupu okularów korekcyjnych na raty pozwoli nam wybrać najlepszą możliwą konfigurację oprawek wraz z soczewkami okularowymi.

Kupując nowe okulary, powinniśmy brać pod uwagę nie tylko względy estetyczne, czy nasz gust, ale również aspekt praktyczny i funkcjonalny. Funkcja zakupu okularów korekcyjnych na raty pozwala na większą swobodę w wyborze marki oprawek, czy ulepszeń soczewek okularowych. Do takich bonusów należy m.in. utwardzona powłoka chroniąca przed zarysowaniami, powłoka antyrefleksyjna dla eliminacji odblasków, czy cieńsza i lżejsza soczewka dla większego komfortu.

Choć okulary kupowane przez internet są tańsze niż w stacjonarnym optyku, nie musimy przeznaczać jednorazowo większej kwoty na zakupy – okulary na raty kupisz już nawet od 300 złotych. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, możesz w danym momencie przeznaczyć zupełnie na coś innego, a okulary będziesz spłacać na spokojnie przez jakiś czas.

Dlaczego warto kupować okulary na raty?

Opcja rozłożenia kwoty okularów na raty, które będą bardziej przystępne, pozwoli Tobie wybrać lepszej jakości oprawy - nawet marki premium, a soczewki okularowe dzięki wybranym ulepszeniom będą dłużej służyć Twoim oczom. Dodatkowo skorzystanie z opcji zakupu okularów na raty pomoże Tobie budować pozytywną historię kredytową, co z kolei może okazać się przydatne w późniejszym terminie, gdyż zwiększy Twoją wiarygodność w banku przy okazji innych wniosków kierowanych do tej instytucji.

Procedura ratalna jest łatwa, szybka i przyjemna, ponieważ decyzja przychodzi nawet w ciągu 15 minut. Wniosek wypełniasz online, bez wychodzenia z domu.

  1. Złożenie wniosku jest bardzo łatwe i składa się tylko z kilku kroków. Wszystko zrobisz online, bez wychodzenia z domu!
  2. Masz teraz możliwość zakupu produktów z wyższej półki cenowej, nie martwiąc się wysoką ceną i zapłatą dużej kwoty od razu!
  3. Przejrzysty i łatwy proces przyznawania rat. Rat udzielają pożyczkodawcy współpracujący z PayU.
  4. Możesz teraz przeznaczyć swoje oszczędności na inny cel. Kupowanie na raty to normalny sposób płatności.
  5. Teraz PayU wydłuża maksymalny okres spłaty pożyczki standardowej aż do 50 rat.
  6. Dodatkowo otrzymujesz jednomiesięczną karencję w spłacie pierwszej raty (płacisz 1. ratę dopiero po 60 dniach)

Dla kogo okulary na raty?

Każda osoba, która planuje zakup okularów korekcyjnych powinna rozważyć opcję rozłożenia tej kwoty na raty. Dzięki temu, że nie wydajemy od razu większej sumy w sklepie, możemy pozwolić sobie na okulary z wyższej półki cenowej, co odwdzięczy się nam w postaci wyższego komfortu noszenia i większej wytrzymałości tworzywa. Z kolei wybór ulepszonych soczewek okularowych zaprocentuje lepszym widzeniem w każdej sytuacji. Okulary na raty to zakup taki jak inne, z tym, że nasze konto bankowe nie zostanie obciążone od razu całością kwoty okularów. Taka forma kupowania okularów jest również dla osób, które nie mogą doczekać się nowego nabytku i nie chcą wielu miesięcy poświęcać na odkładanie pieniędzy – okulary na raty to opcja dużo szybsza.

Jak kupić okulary na raty?

Wystarczy, że wybierzesz jakiekolwiek okulary z oferty sklepu wOkularach.pl na kwotę minimum 300 złotych. W przypadku okularów korekcyjnych ważna jest również cena soczewek okularowych, jakie sobie wybierzesz. Po dokonaniu wyboru okularów, w koszyku należy zaznaczyć opcję Raty PayU i przejść dalej. Po wypełnieniu formularza zamówienia w naszym sklepie i złożeniu zamówienia, zostaniesz przekierowany do wniosku ratalnego PayU. Po akceptacji wniosku ratalnego przez bank i otrzymaniu pozytywnej decyzji – my realizujemy Twoje zamówienie i już wkrótce możesz cieszyć się nowymi okularami. Gratulacje! Kupiłeś okulary na raty!

Czytaj więcej oraz sprawdź kalkulator rat:
przejdź

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów marek SENJA i SIYU, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%