Firma Max Mara powstała w 1951 roku we Włoszech. Bardzo szybko udało jej się zyskać na popularności, głównie dzięki swoim doskonałym jakościowo produktom i nowoczesnym designom. Oferowane modele charakteryzuje między innymi niezwykłe wyczucie stylu i ponadczasowość. Precyzja wykonania jest główną wartością firmy od samego początku jej powstania. Dzięki oferowaniu produktów najwyższej klasy, na całym świecie znajdują się miłośnicy doskonałych ubrań i dodatków Max Mara.

Cechą charakterystyczną firmy jest zaangażowanie grupy profesjonalistów podczas tworzenia nowych kolekcji. Znanymi osobistościami ze świata mody, które współpracowały z Max Mara są między innymi Franco Moschino, Dolce i Gabbana, Jean-Charles de Castelbajac czy też Karl Lagerfeld.  Połączenie profesjonalizmu znanych projektantów, wraz ze świeżym spojrzeniem absolwentów z prestiżowych szkół, takich jak Rogal Collage of Art, pozwala na stworzenie kolekcji stanowiących prawdziwe dzieło sztuki.

Firma Max Mara reprezentuje wyraźny i wyważony styl od ponad 60 lat. Doskonałe wizje projektantów, które następnie przechodzą stosowną kontrolę jakości, pozwalają na stworzenie produktów najwyższej klasy. Ubrania firmy od wielu lat są prezentowane na wybiegach i podczas znanych pokazów mody, takich jak New York Fashion Week. Każda dobra stylizacja musi być jednak uzupełniona o stosowne dodatki, o czym nie zapomniała grupa projektantów. Poza klasycznymi ubraniami w ofercie dostępne są również liczne akcesoria, które stanowią bardzo ważną część codziennego stylu.

Max Mara oferuje między innymi okulary korekcyjne charakteryzujące się doskonałym wyglądem. Będą one stanowić prawdziwą ozdobę twarzy, dzięki czemu poza praktycznym aspektem niesamowicie dodadzą uroku. Okulary korekcyjne są ostatnimi czasy bardzo trendy, dlatego warto zamienić soczewki kontaktowe na atrakcyjnie prezentujące się oprawki. W naszej ofercie dostępne są wyselekcjonowane modele, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom klasyki, jak i oryginalnym osobom, które lubią bawić się modą i wyrażać w ten sposób siebie.