Okulary korekcyjne Carerra

Carrera jest marką wywodzącą się z Austrii, która kojarzona jest przede wszystkim z produkcją nowoczesnych okularów sportowych i gogli. Produkty Carrera inspirowana są sportami motoryzacyjnymi, w szczególności wyścigami samochodowymi, co jest widoczne w wielu modelach sygnowanych tą marką. Sama nazwa firmy pochodzi o znanego meksykańskiego wyścigu Carrera Panamericana. Firma ma na swoim koncie między innymi produkcję ochronnych gogli przeznaczonych do jazdy na nartach i snowbordzie, kasków ochronnych, okularów korekcyjnych czy okularów przeciwsłonecznych.

Carrera do produkcji swoich okularów wykorzystuje opatentowany przez siebie materiał optyl, który charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Materiał ten jest dodatkowo hipoalergiczny i znakomicie dopasowuje się do kształtu twarzy. To co wyróżnia produkty marki, to najwyższa jakość, która nieodłącznie wiąże się z wygodą i funkcjonalnością.

Okulary Carrera stały się wyznacznikiem luksusu i dobrego stylu. Produkty sygnowane logiem fimy dedykowane są głównie wymagającym użytkownikom, prowadzącym aktywny tryb życia. Wyróżniają się one sportowym i jednocześnie stylowym wyglądem, który pozwoli nadać każdej twarzy wyrazistego charakteru. Okulary te sprawdzą się zarówno w sportowych i casualowych stylizacjach, jak i w przypadku bardziej eleganckiego ubioru, w zależności od tego, jaki model wybierzemy.

W ofercie posiadamy zarówno damskie jak i męskie okulary marki Carrera – posiadają one pełną oprawkę, najczęściej o grubym i wyraźnym zarysie. Oprawki te dostępne są również w kilku wariantach, które różnią się kształtem (prostokątnym, kocim, owalnym, okrągłym) i kolorem. Wybrane okulary korekcyjne możemy w pełni dopasować do posiadanej przez nas wady wzroku, określając ich moc, cylinder oraz oś. Każdy z wymienionych parametrów może zostać dobrany osobno do każdego oka. Okulary korekcyjne Carrera pasują również do szkieł progresywnych, jak również istnieje możliwość zamówienia samodzielnej oprawki.