Okulary korekcyjne marki Liw Lewant

Liw Lewant jest polską firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej klasy oprawek do okularów. Początki firmy sięgają roku 1981 – pierwotnie działała ona jako manufaktura rodzinna. Z czasem Liw Lewant przekształcił się w nowoczesne przedsiębiorstwo, posiadające kompleks trzech fabryk. To co charakteryzuje produkty firmy, to wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Wszystkie komponenty, z jakich produkowane są okulary, pochodzą z krajów europejskich i podlegają ścisłym normom Unii Europejskiej.

Oprawki do okularów firmy Liw Lewant tworzone są przy wykorzystywaniu i łączeniu różnych surowców, takich jak plastik czy metal. Wszystkie produkty wykonywane są z dbałością o detale, po to, aby mogły spełniać oczekiwanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyróżniają się one niebanalnym designem, łączącym nowoczesne wzornictwo z ponadczasową klasyką. Okulary Liw Lewant to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących wyglądać modnie i elegancko. Znakomicie sprawdzą się zarówno jako dodatek do codziennej stylizacji, jak również mogą być dobrym uzupełnieniem do bardziej eleganckiego ubioru.

Na jedną z kolekcji okularów firmy Liw Lewant składają się okulary korekcyjne, które przeznaczone są do korygowania różnych wad wzroku. Wśród produktów tych znajdziemy zarówno okulary damskie, jak i męskie. Dostępne są one w różnych kształtach, począwszy od oprawek prostokątnych, przez owalne, okrągłe, po tzw. kocie oprawki. Wymienione modele okularów mogą posiadać pełne oprawki lub mogą występować w formie żyłki. Dodatkowo okulary mogą posiadać różną grubość oprawki, jak i różną kolorystkę.

Wśród okularów korekcyjnych Liw Lewant dominują przede wszystkim modele o klasycznym i subtelnym designie, co jest szczególnie widoczne w przypadku okularów męskich. W naszej ofercie znajdują się także okulary o bardziej ekstrawaganckim charakterze, które powinny w szczególności przypaść do gustu mężczyznom, którzy lubią mocne i odważne stylizacje. Z kolei wśród produktów damskich przeważa prostota i elegancja, połączone z nowoczesnymi akcentami, co docenią kobiety stylowe i wytworne.