Okulary korekcyjne są najpopularniejszą metodą korekcji wady refrakcji. Oprawki korekcyjne powinny się znaleźć u każdej osoby, która potrzebuje korekcji wzroku. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele marek, które oferują najrozmaitsze kształty czy kolory.

Najpopularniejszymi materiałami, z których wykonywane są oprawki korekcyjne są metal oraz płyta acetatowa. Wśród oprawek metalowych najczęściej wykorzystywany jest monel – stop, który zawiera wiele różnych metali w proporcji ustalonej przez danego producenta. Monel zapewnia odporność na korozję oraz trwałość. Oprawy z płyty acetatowej (potocznie nazywane oprawami plastikowymi) cechują się dużą łatwością ich kształtowania, a co za tym idzie dają możliwość regulacji oprawki dogodnej dla klienta.

Oferujemy Państwu markowe oprawki korekcyjne wykonane z różnych materiałów. Na naszej stronie można znaleźć oprawki o klasycznych kształtach i kolorach, które będą pasowały do przeróżnych stylizacji i zawsze będą modne oraz oryginalne. Osoby, które lubią bawić się modą i podążać za najnowszymi trendami również znajdą dla siebie wiele ciekawych, niebanalnych modeli.

W ofercie znajdują się oprawy takich marek jak Ray-ban®, Vogue Eyewear, Dolce&Gabbana, Prada, Michael Kors, Emporio Armani czy Versace.