Obecnie nie mamy dokładnie takiego modelu okularów, którego poszukujesz. Skontaktuj się z nami a spróbujemy Tobie pomóc w wyborze. Nr tel: 662 935 001 lub e-mail: kontakt@wokularach.pl

 

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne są najpopularniejszą metodą korekcji wady refrakcji. Powinny się znaleźć u każdej osoby, która potrzebuje korekcji wzroku. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele marek okularów korekcyjnych, prezentujących najrozmaitsze kształty czy kolory – każdy znajdzie więc coś dla siebie. Podczas doboru okularów korekcyjnych powinniśmy brać pod uwagę nie tylko jednak to, czy oprawka spełnia nasze wymagania estetyczne. Przede wszystkim nie powinniśmy zapominać o podstawowej funkcji jaką mają spełniać nasze okulary korekcyjne, czyli korygować wadę wzroku. Warto zastanowić się jak chcemy użytkować nowy model okularów. Szkła okularowe mają różne zastosowanie i dodatkowe funkcje, które mogą ułatwić noszenie okularów. Kształt naszej twarzy, wielkość oprawki, a także komfort noszenia – te wszystkie aspekty są równie ważne, kiedy szukamy wymarzonych okularów korekcyjnych.  

Na naszą wygodę, wpływ ma również materiał wykonania oprawki, jeśli nosimy okulary korekcyjne na co dzień, warto pomyśleć o trwałym a jednocześnie lekkim tworzywie. Ułatwi to codzienne użytkowanie okularów w każdej sytuacji. Najpopularniejszymi materiałami, z których wykonywane są oprawy okularów korekcyjnych są metal oraz płyta acetatowa. Wśród oprawek metalowych najczęściej wykorzystywany jest monel – stop, który zawiera wiele różnych metali w proporcji ustalonej przez danego producenta. Monel zapewnia odporność na korozję oraz trwałość. Oprawy z płyty acetatowej (potocznie nazywane oprawami plastikowymi) cechują się dużą łatwością ich kształtowania, a co za tym idzie dają możliwość regulacji oprawki dogodnej dla klienta.

Okulary korekcyjne dla każdego

Oferujemy markowe oprawki korekcyjne wykonane z różnych materiałów. Na naszej stronie można znaleźć okulary korekcyjne o klasycznych kształtach takich jak okulary korekcyjne aviator czy okulary korekcyjne wayfarer i kolorach, które będą pasowały do przeróżnych stylizacji i zawsze będą modne oraz oryginalne. W ofercie są też bardziej awangardowe i nowoczesne modele oprawek najpopularniejszych producentów. Osoby, które lubią bawić się modą i podążać za najnowszymi trendami również znajdą zatem dla siebie wiele ciekawych, niebanalnych modeli.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów przez internet, dlatego możesz mieć 100%  pewności, że okulary korekcyjne wybrane przez Ciebie będą oryginalne i dobrze wykonane. Współpracujemy z największymi dystrybutorami okularów w Polsce takimi jak Luxottica czy Safilo. Oferujemy okulary korekcyjne najlepszych, światowych marek takich marek jak Ray-ban®, Vogue Eyewear, Dolce&Gabbana, Prada, Michael Kors, Emporio Armani czy Versace.

Zgłąb temat okularów korekcyjnych:

okulary korekcyjne Ray-Ban okulary korekcyjne Versace okulary korekcyjne Anne Marii
okulary korekcyjne Vogue Eyewear okulary korekcyjne Dolce&Gabbana okulary korekcyjne Carrera
okulary korekcyjne Solano okulary korekcyjne Michael Kors okulary korekcyjne Tommy Hilfiger
okulary korekcyjne Emporio Armani okulary korekcyjne Prada okulary korekcyjne Max Mara