Okulary przeciwsłoneczne wayfarer

Wayfarer to jeden z flagowców marki Ray-ban®, dzięki czemu okulary przeciwsłoneczne o tym kształcie nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będziesz na czasie. Początki okularów Wayfarer sięgają lat 50. XX wieku. Nie powinno więc dziwić, że kształt ten zdążył zebrać całą rzeszę fanów na całym świecie. W ofercie okularów przeciwsłonecznych, Wayfarer to absolutne must have każdego sezonu i jest jednym z najbardziej popularnych kształtów okularów przeciwsłonecznych. Wszystkie modele okularów Wayfarer Ray-ban® są uniwersalne pod względem płci, tzw. unisex. To oznacza, że jeden model świetnie spisze się jako dodatek zarówno w modzie damskiej, jak i męskiej.

Jeśli należysz do osób, które nie kupują wielu par okularów przeciwsłonecznych, tylko raczej wolą kupić dobry pod względem jakości i trwałości model – warto pomyśleć właśnie o okularach typu Wayfarer. To klasyczny kształt opraw, co oznacza, że nawet po upływie dłuższego czasu – będziesz cieszyć się modnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Wayfarer sprawi, że zawsze będziesz dobrze wyglądał, a Twoja stylizacja nabierze dodatkowego charakteru. Kształt ten pasuje większości osób, niezależnie od typu twarzy. Dobrze dobrany pod względem rozmiaru nada się dla niemalże każdego.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Wayfarer w naszym sklepie wyposażone są w filtr UV 400 zabezpieczający nasze oczy przed szkodliwym działaniem słońca. Jako certyfikowany sprzedawca okularów Ray-ban®, wOkularach.pl gwarantuje Tobie oryginalne modele, które będą dobre pod względem jakości i trwałości. Posłużą użytkownikowi więc przez lata.