PROMOCJE - okulary

promocje na okulary

Planujesz zakup okularów przeciwsłonecznych lub oprawek korekcyjnych? Warto śledzić promocje na okulary, by skorzystać z najbardziej atrakcyjnej oferty. wOkularach.pl oferuje częste promocje, obniżki czy konkurencyjne ceny na wszystkie rodzaje okularów. Zapisz się do naszego newslettera i śledź kanały w social mediach, by być zawsze na bieżąco z promocjami na okulary i kupować taniej.

Okulary promocja - na jakie rabaty można liczyć?

Zniżki, jakie oferujemy na zakup okularów, często się zmieniają i dotyczą całej kategorii okularów lub konkretnych marek. To sprawia, że każdy z naszych klientów może znaleźć coś dla siebie i wybrać okulary w najbardziej atrakcyjnej ofercie dla siebie. Podczas totalnych wyprzedaży możesz utrafić nawet kilkadziesiąt procent tańśze okulary przeciwsłonczne czy korekcyjne. Szukaj wtedy haseł okulary przeciwsłoneczne wyprzedaż czy wietrzenie magazynów - to oznacza, że możesz liczyć na naprawdę spore obniżki cen okularów.

Okulary z darmową dostawą

W naszym sklepie już od 200 złotych możesz liczyć na darmową wysyłkę, dzięki temu tak naprawdę większość modeli ze sklepu wOkularach.pl wysyłamy bez dodatkowych opłat za dostawę do domu lub dowolnego punktu wskazanego przez Ciebie.

Darmowe zwroty okularów nawet do 100 dni

U nas możesz aż do 100 dni zwrócić zupełnie za darmo okulary, które kupiłeś w naszym optyku internetowym. Co więcej, wybierając okulary marki Senja lub Siyu, możesz oddać za darmo okulary również z korekcją, jeśli źle się Tobie je nosi, lub coś nie odpowiada w parametrach, jakie otrzymałeś.

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów marek SENJA i SIYU, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%