Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją są niezwykle wygodne przede wszystkim w bardzo słoneczne dni. Polaryzacja powoduje eliminowanie odblasków i utrzymanie bardziej naturalnych kolorów. Okulary z filtrem polaryzacyjnym ułatwiając codzienne funkcjonowanie i są nie tylko dedykowane kierowcom czy sportowcom, ale też osobom, które są wrażliwe na światło lub po prostu chcą widzieć w okularach przeciwsłonecznych dobrze i chcą odczuwać przy tym komfort.

Jak działają okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją?

Dobre okulary przeciwsłoneczne mają za zadanie ochronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem oraz sprawiać, że promienie słoneczne nie przeszkadzają w funkcjonowaniu, słońce po prostu mniej razi nas w oczy. Zwykłe okulary przeciwsłoneczne nie blokują jednak najbardziej oślepiających promieni, fałszując przy tym dodatkowo naturalne kolory. Polaryzacja w okularach przeciwsłonecznych sprawia, że blokowane są odblaski, a kolory otaczającego świata zachowują swój naturalny wygląd, sprawiając przy tym wrażenie bardziej nasyconych i wyraźnych.

Na poniższym obrazie dobrze widać jaka jest różnica w patrzeniu przez zwykłe okulary przeciwsłoneczne, a okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją:

widzenie z polaryzacją lub bez polaryzacji

Dla kogo dedykowane są okulary polaryzacyjne?

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją dedykowane są przede wszystkim każdemu, kto wiele czasu spędza na świeżym powietrzu i narażony jest na promienie słoneczne. Poza tym jest to najlepszy wybór dla kierowców. Sprawdzą się także do codziennego użytkowania lub na wakacjach, gdzie wygoda i komfort to kluczowe elementy wypoczynku.

Jakie okulary z polaryzacją wybrać?

Najlepiej wybrać takie okulary, które spełnią kilka ważnych aspektów: będą posiadały odpowiedni filtr UV 400, będą dobrze dopasowane do twarzy i zasłonią w pełni oczy przed promieniami słonecznymi, będą wygodne w użytkowaniu i po prostu będą Ci się podobać! W okularach trzeba dobrze się czuć.

Okulary przeciwsłoneczne mają różne zabarwienie soczewek – od szarych, po zielenie, żółcie i brązy. Wybór należy do Ciebie. Dla kierowców najlepiej sprawdzą się natomiast takie, które posiadają zabarwienie soczewek brązowe lub żółte, które zwiększają dodatkowo kontrast.

Sprawdź też: https://www.wokularach.pl/blog/polaryzacja-w-okularach-co-to-czy-warto

Które okulary posiadają polaryzację?

Wszystkie okulary w naszej ofercie, które posiadają polaryzację mają taką informację już w tytule oferty (nazwie modelu). Pozwoli to z łatwością znaleźć takie okulary. Same okulary natomiast mają taką informację umieszczoną na zauszniku lub na soczewce okularowej (często w formie naklejki informacyjnej).

Dlaczego warto wybrać okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją?

  • Eliminują odblaski
  • Wyostrzają obraz i zwiększają kontrast
  • Zwiększają bezpieczeństwo
  • Ochrona przez słońcem wraz z okularami z filtrem UV 400
  • Dużo większy komfort użytkowania okularów przeciwsłonecznych

Sprawdź ofertę okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją.

 

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%