Wirtualna przymierzalnia


Wirtualna przymierzalnia okularów

 

Wirtualna Przymierzalnia Okularów

 

 

 

Przekonaj się przed zakupem czy oprawki dobrze leżą. Bez wychodzenia z domu, sprawnie i bezpiecznie! Wirtualna Przymierzalnia pomoże Tobie zobaczyć czy wymarzone okulary w danym rozmiarze będą atrakcyjnie prezentować się na Twojej twarzy i czy kształt opraw jest dla Ciebie.

 

 

 

PRZYMIERZ OKULARY >>

 

 

 

 

Zakup okularów online nie musi wcale być inny o tego w optyku stacjonarnym. Skorzystaj z naszej wirtualnej przymierzalni okularów i bez wychodzenia z domu przymierz interesujące Ciebie oprawki. Przekonaj się, jak się na Tobie prezentują, czy pasują do kształtu twarzy. Dzięki zaawansowanej technologii, jesteś w stanie poprzez kamerkę w komputerze, laptopie, czy telefonie przekonać się, czy oprawki nie są zbyt duże lub małe oraz czy kształt okularów odpowiada Twoim rysom twarzy. Postępuj zgodnie z instrukcją i już dziś wybierz okulary online. 

Jak działa wirtualna przymierzalnia okularów?

 

Po wykonaniu skanu twarzy i przejściu całego procesu przymierzenia okularów online w przeglądarce pojawi się zdjęcie Twojej twarzy w okularach. Zastępują one czasowo zdjęcia niektórych oprawek. Jest to widoczne tylko dla Ciebie, gdyż my nie przechowujemy tych zdjęć. Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej oraz cookies w swojej przeglądarce, możesz usunąć widok swojej twarzy w okularach.

 

 

Jak działa wirtualna przemierzalnia okularów w kilku krokach?

Wirtualna przymierzalnia okularów - krok 1

KROK 1

Wykonaj selfie

Zaakceptuj prośbę o udostępnienie kamery
w przeglądarce internetowej. W innym przypadku, nie będziesz
w stanie skorzystać z Wirtualnej Przymierzalni.
Patrz prosto w kamerę i ustaw głowę tak, aby dopasować twarz
do konturu pokazanego na monitorze.
To sprawi, że pomiary będą bardziej dokładne.
Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcją głosową,
obracaj głowę powoli od lewej do prawej.

Wirtualna przymierzalnia okularów - krok 2

KROK 2

Dokonaj kalibracji

Przytrzymaj kartę z paskiem magnetycznym tuż nad oczami,
by kamera mogła określić jakiej wielkości jest Twoja twarz.
To pomoże zweryfikować,
czy dane okulary
nie będą dla Ciebie zbyt duże, czy zbyt małe.
To bardzo istotny krok Wirtualnego Lustra, jeśli chcesz
dowiedzieć się, czy przymierzane okulary
będą odpowiedniego rozmiaru akurat dla Ciebie.

Wirtualna przymierzalnia okularów - krok 3

KROK 3

Przymierz okulary online

Koniec z wątpliwościami co do kształtu czy rozmiaru okularów.
Przymierzaj okulary bez wychodzenia z domu.
Dowolny model oprawek dostępny w ramach Wirtualnej Przymierzalni
możesz przymierzyć wybierając go
z wyświetlanych poniżej okna Wirtualnego Lustra produktów.
Możesz także zobaczyć jak prezentujesz się w danych okularach, po prostu przechodząc do kategorii okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych. Oprawki dostępne do przymierzenia w Wirtualnej Przymierzalni będą wyświetlały się od razu na Twojej twarzy po zakończonym procesie przymiarki.

 

Zazwyczaj największą obawą przed kupnem okularów przez internet jest brak możliwości przymierzenia ich. Dopasowanie oprawek do swojej twarzy to bardzo ważna kwestia, szczególnie w przypadku okularów korekcyjnych, noszonych codziennie. Wiele osób nie przepada też za wizytami w stacjonarnych salonach optycznych i proszeniem o pomoc sprzedawcę. Jest to absolutnie zrozumiałe. Nie ma nic wygodniejszego niż zakupy bez wychodzenia z domu. Właśnie to znajdziesz na wOkularach.pl. Sprawdzisz czy oprawki dobrze prezentują się na Twojej twarzy wykorzystując kamerkę internetową. Jak idealnie dopasować oprawki za pomocą wirtualnej przymierzalni i na co przede wszystkim zwrócić uwagę?

Dlaczego warto skorzystać z przymierzalni online?

Dobranie odpowiednich okularów dla siebie nie jest łatwe. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników, dlatego dużo osób decyduje się na osobistą wizytę w salonie. Przymierzalnia online daje takie same możliwości jak tradycyjny zakład optyczny.

Jest nawet krok dalej, gdyż pozwala na bezproblemowe sprawdzenie dosłownie każdej pary oprawek, nawet po kilka razy. Po wykonaniu zdjęcia twarzy, Twoja fotografia pojawi się automatycznie w miejscu oprawek. Dzięki temu przejrzenie całego asortymentu zajmuje niewiele czasu. Możesz na spokojnie zastanowić się, który model najbardziej Ci odpowiada, a nawet zapytać o opinię znajomych. Wybór okularów poprzez wirtualne lustro gwarantuje pełną satysfakcję, nie wychodząc z własnej sypialni.

W czym pomoże mi wirtualna przymierzalnia okularów?

Odpowiedni dobór okularów korekcyjnych czy przeciwsłonecznych może nie tylko pozytywnie wpłynąć na wygląd zewnętrzny, ale także dodać mnóstwo pewności siebie. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad zakupem. Dowiedzieć się jakie kluczowe czynniki należy wziąć pod uwagę.

Przede wszystkim ważną rolę odgrywa kształt twarzy. Generalnie, osoby z okrągłą twarzą powinny wybrać oprawki prostokątne lub kwadratowe, żeby optycznie wyrównać proporcje. W przypadku buzi kwadratowej i prostokątnej świetnie sprawdzą się okulary z zaokrąglonymi oprawkami czy też pilotki. Oczywiście nie są to obowiązkowe reguły, których absolutnie należy się pilnować. Przede wszystkim w swoich okularach trzeba się podobać samemu sobie.

Więcej informacji na temat kształtów twarzy i oprawek pasujących do nich można znaleźć we wpisie na temat dopasowania okularów do buzi.

Wirtualna przymierzalnia czy domowa przymierzalnia - co wybrać?

Komfort noszenia to jeden z najważniejszych aspektów doboru odpowiednich oprawek. Istotną rolę odgrywa rodzaj nosków oraz rozmiar. W tej sytuacji teoretycznie najlepszym rozwiązaniem jest tradycyjne przymierzenie okularów. Obecnie można się spotkać z ofertami domowych przymierzalni. Ich działanie polega na zamówieniu określonej liczby oprawek do domu i użytkowanie ich przez kilka dni. Następnie należy odesłać je do sklepu i ostatecznie zamówić wybrany przez siebie model. Jednak skorzystanie z wirtualnej przymierzalni jest dużo szybszą opcją na weryfikację różnych modeli.

Przymierzanie okularów online zyskuje przewagę, głównie dzięki wygodzie stosowania. Unikalny skan twarzy sprawia, że dokładnie można zobaczyć czy dany rozmiar będzie dobrze leżał. Nie ma żadnego ograniczenia w ilości i czasie mierzenia różnych modeli. Dodatkowym atutem naszej wirtualnej przymierzalni jest możliwość ewentualnego zwrotu zakupionych okularów. Nawet tych korekcyjnych, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Zatem skorzystanie z wirtualnej przymierzalni to bardzo proste, szybkie i bezpieczne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Czy wirtualna przymierzalnia jest dla mnie?

Biorąc pod uwagę, że zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne, wiele sklepów online rozbudowuje swoje oferty. Możliwość przymierzenia okularów online również pojawia się coraz częściej. Na stronie Wokularach.pl cały proces jest bardzo prosty i dokładnie wyjaśniony. Specjalna kalibracja wielkości twarzy pozwala dokładnie dopasować rozmiar i kształt okularów. Wcześniej konieczne było udanie się do stacjonarnego salonu optycznego. Skorzystaj z naszej przymierzalni online i zobacz jakie to proste, szybkie i naprawdę dla każdego.

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%