Soczewki okularowe do pracy przy ekranie komputera

Powłoka BLUE przy soczewkach okularowych sprawia, że niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne, ekrany LED zostaje zneutralizowane. Oczy przy pracy przy ekranach sa bardziej zrelaksowane i pojawia się bardziej kontrastowe widzenie oraz naturalna ocena barw.

W praktyce oznacza to dla użytkowników nic innego, jak zmniejszenie dyskomfortu i zmęczenia oczu podczas długotrwałej pracy przy monitorze komputera. Oczy nie są zmęczone i zaczerwienione, a dodatkowo barwy sa bardziej żywe i kontrastowe. Przyjemniejsze dla oczu.

Dlaczego tak się dzieje?

Urządzenia elektroniczne, ekrany LED, emitują dużo światła niebieskiego, jest go nienaturalnie dużo. Dzięki odpowiednim filtrom w soczewkach okularowych możemy odciąć część niebieskiego oświetlenia docierającego do naszego oka, dzięki temu widzenie jest bardziej naturalne dla organizmu i nie męczy wzroku.

Kupując soczewki okularowe w naszym sklepie wybierz te z dopiskiem BLUE - są to soczewki okularowe, które posiadają opisywana powłokę, która sprawi, że praca przy ekranie komputera czy nawet telefonu będzie komfortowa, a oczy nie będą zmęczone na koniec dnia.

Daj oczom ten komfort, wybierz soczewki z powłokami BLUE.

 

 

Zobacz więcej okularów do komputera

 

Okulary do komputera

Każdego dnia oglądamy filmy, seriale, sport czy wiadomości w TV, przeglądamy ulubione profile na Facebooku, Instagramie czy YouTubie, pracujemy przed monitorami, a w chwilach nudy jeszcze surfujemy w Internecie. Gdybyś zliczył, ile godzin w ciągu dnia Twoje oczy są narażone na kontakt z niebieskim światłem, które jest emitowane przez urządzenia elektroniczne, to zapewne zrozumiałbyś, dlaczego Twoje oczy często robią się suche, pieką, łzawią czy dolega im wiele różnych dyskomfortów.

Niestety to prosta droga do tego, abyś zaczął borykać się z Zespołem Suchego Oka, a także, by Twój wzrok znacząco się pogorszył i był narażony na groźne choroby narządu wzroku. Czy można jakość temu przeciwdziałać?

Okazuje się, że rozwiązaniem Twoich problemów mogą być okulary do komputera z powłoą blue. Przekonaj się, jak wiele korzyści zapewniają okulary ochronne do komputera zerówki lub też modele korekcyjne, na co warto zwracać uwagę podczas ich wybierania, a także kto powinien szczególnie nosić okulary do laptopa.

Dlaczego warto nosić okulary ochronne do komputera?

Zespół Suchego Oka to bardzo poważny problem, z którym borykają się coraz młodsze osoby. Coraz częściej o osobach, które mają problem z suchymi i zmęczonymi oczami, mówi się, że mają problem z syndromem oka biurowego. Objawia się to również bólem głowy, zaczerwionymi oczami oraz niekontrolowanym łzawieniem oczu. Jak temu zapobiec? Najlepszym rozwiązaniem byłoby zmniejszenie częstotliwości korzystania z komputera czy smartfona. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Dlatego właśnie dobrym pomysłem są kompletne okulary do komputera z antyrefleksem. Dzięki nim odbicia na ekranie czy też zbyt duży kontrast kolorów oraz oczywiście niebieskie światło zostają zneutralizowane. Jednak to nie wszystko, gdyż okulary zerówki do komputera sprawiają również, że oczy przy pracy przy ekranach stają się bardziej zrelaksowane i pojawia się kontrastowe widzenie oraz naturalna ocena barw. W praktyce okulary do komputera zerówki sprawiają, że zmniejsza się dyskomfort oraz zmęczenie oczu podczas długotrwałej pracy przy monitorze komputera.

Reasumując, gdy zdecydujesz się wybrać okulary z filtrem do komputera, to zyskasz pewność, że nienaturalna ilość światła niebieskiego, emitowanego przez urządzenia elektroniczne i ekrany LED-owe, nie wpłyną niekorzystnie na Twoje oczy. Oczywiście przy tym wszystkim musisz też pilnować, aby w tym czasie często mrugać, gdyż w ten sposób naturalnie nawilżasz oczy.

Jakie okulary komputerowe wybrać?

Daj oczom ten komfort, wybierz okulary do komputera z powłokami BLUE. To bardzo ważne, gdyż właśnie dzięki temu, będziesz mógł skutecznie zablokować niekorzystne światło niebieskie, którego nie można bagatelizować. Okulary do czytania i komputera mogą być zerówkami, jeśli chcesz działać profilaktycznie, ale dotychczas nie masz problemów ze wzrokiem. Nie zapomnij też o tym, że do wyboru są również okulary chroniące przed komputerem, które mają wybraną moc liczoną w dioptriach. Przeznaczone są one już dla osób, u których zdiagnozowano wadę wzroku. W końcu wtedy nie musisz rezygnować z ochrony oczu przed niebieskim światłem.

Zwróć uwagę również na to, aby okulary do komputera i czytania były wygodne, dopasowane do kształtu Twojej twarzy, miały regulowane noski i zauszniki i nie były zbyt ciasne. Nosząc zerówki do komputera, masz czuć się komfortowo.

Okulary do komputera z antyrefleksem – cena

Teraz już wiesz, jakie okulary do komputera z filtrem światła niebieskiego warto wybrać. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztują ochronne okulary do komputera. Cena zależy od różnych aspektów – od marki, tworzywa, z którego zostały wykonane oprawki, tego czy to okulary zerówki, czy korygujące, a często także od koloru, wzoru, projektanta itd. Oczywiście bardzo często płacisz również za jakość. Jeśli nie wiesz, na co zwracać uwagę, gdy kupujesz okulary do komputera bez wady wzroku, to po prostu postaw na renomowanego optyka internetowego, takiego jak wOkularach.pl. Sprawdzaj naszą ofertę i śledź promocje, aby kupić wysokiej jakości okulary chroniące oczy przed komputerem, które poprawią Twój komfort podczas korzystania z Internetu czy w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz dla siebie okulary z filtrem do komputera. Cena rozpoczyna się zazwyczaj od ok. 100 zł w zależności od Twoich potrzeb.

 

Zobacz cennik soczewek antyrefleksyjnych

Dla kogo okulary chroniące wzrok przed komputerem?

Każdy pracownik biurowy powinien nosić okulary ochronne do pracy przy komputerze. Praca trwająca ponad 8 godzin przy monitorze, działa bardzo niekorzystnie na oczy, więc nie można tego bagatelizować. Jeśli uczniowie i studenci są mocno narażeni na światło niebieskie, a przy tym odczuwają objawy, o których pisaliśmy powyżej, to również powinni sięgnąć po okulary ochronne przed komputer. W szczególności w przypadku nauczania zdalnego okulary ochronne przed komputerem są tak istotne.

Kiedy jeszcze warto założyć okulary korekcyjne do pracy przy komputerze lub też modele zerówki? Na przykład, gdy Twoją pasją są gry komputerowe. Okulary do grania na komputerze czy konsoli są również coraz popularniejsze. Dzięki nim będziesz mógł bez wyrzutów sumienia grać dłużej, a Twoje oczy nie będą zmęczone.

Okulary do gier komputerowych sprawiają także, że zwiększa się Twoja ostrość widzenia, więc będziesz mógł dostrzec jeszcze więcej ważnych detali podczas gry. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że okulary do gry na komputerze mogą spokojnie nosić zarówno młodsi, jak i starsi gracze, którzy wcześniej mieli problem z suchymi, zaczerwienionymi i zmęczonymi oczami.

Ochroń swoje oczy i ciesz się wyraźnym widzeniem w każdej sytuacji. Wszystko to zagwarantują Ci dostępne u nas okulary do pracy przy komputerze bez wady wzroku oraz modele korekcyjne.

 

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%