Soczewki okularowe do pracy przy ekranie komputera

Powłoka BLUE przy soczewkach okularowych sprawia, że niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne, ekrany LED zostaje zneutralizowane. Oczy przy pracy przy ekranach sa bardziej zrelaksowane i pojawia się bardziej kontrastowe widzenie oraz naturalna ocena barw.

W praktyce oznacza to dla użytkowników nic innego, jak zmniejszenie dyskomfortu i zmęczenia oczu podczas długotrwałej pracy przy monitorze komputera. Oczy nie są zmęczone i zaczerwienione, a dodatkowo barwy sa bardziej żywe i kontrastowe. Przyjemniejsze dla oczu.

Dlaczego tak się dzieje?

Urządzenia elektroniczne, ekrany LED, emitują dużo światła niebieskiego, jest go nienaturalnie dużo. Dzięki odpowiednim filtrom w soczewkach okularowych możemy odciąć część niebieskiego oświetlenia docierającego do naszego oka, dzięki temu widzenie jest bardziej naturalne dla organizmu i nie męczy wzroku.

Kupując soczewki okularowe w naszym sklepie wybierz te z dopiskiem BLUE - są to soczewki okularowe, które posiadają opisywana powłokę, która sprawi, że praca przy ekranie komputera czy nawet telefonu będzie komfortowa, a oczy nie będą zmęczone na koniec dnia.

Daj oczom ten komfort, wybierz soczewki z powłokami BLUE.

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów marek SENJA i SIYU, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%