Dlaczego nasze okulary są tańsze niż w salonach?

Działamy globalnie

W naszym sklepie okulary są tańsze niż w salonie optycznym, ponieważ działamy na skalę ogólnokrajową, w całej Polsce. Ze względu na większy obrót w sklepie, możemy sobie pozwolić na niższą marżę, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów.

Oryginalne produkty bezpośrednio od dystrybutora

Nasze produkty są oryginalne, sprowadzane bezpośrednio od dystrybutora marki w Polsce - są zatem takie same jak w tradycyjnym salonie optycznym, niczym się nie różnią, jakość okularów jest najlepsza, a soczewki okularowe tak samo dobre, wytrzymałe i najwyższej jakości.

certyfikowany sprzedawca okularówAutoryzowany sprzedawca

wOkularach.pl to oficjalny, autoryzowany sprzedawca markowych okularów online. Dzięki temu możesz bez obaw złożyć zamówienie w naszym sklepie, ponieważ masz pewność iż okulary, które zamówisz będą pochodziły ze sprawdzonego źródła i będą najwyższej jakości. Wszystkie modele okularów będą starannie zapakowane, a wraz z oprawkami otrzymasz oryginalne etui oraz ściereczkę.

Jeżeli masz wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu z nami - wszystko wyjaśnimy, chętnie porozmawiamy i zaproponujemy coś specjalnie dla Ciebie:

tel. 22 113 4448
e-mail: kontakt@wokularach.pl

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%