Dlaczego nasze okulary są tańsze niż w salonach?

Działamy globalnie

W naszym sklepie okulary są tańsze niż w salonie optycznym, ponieważ działamy na skalę globalną, w całej Polsce. Ze względu na większy obrót w sklepie, możemy sobie pozwolić na niższą marżę, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów.

Oryginalne produkty bezpośrednio od dystrybutora

Nasze produkty są oryginalne, sprowadzane bezpośrednio od dystrybutora marki w Polsce - są zatem takie same jak w tradycyjnym salonie optycznym, niczym się nie różnią, jakość okularów jest najlepsza, a soczewki okularowe tak samo dobre, wytrzymałe i najwyższej jakości.

Autoryzowany sprzedawca


wOkularach.pl to oficjalny, autoryzowany sprzedawca markowych okularów online. Dzięki  temu możesz bez obaw złożyć zamówienie w naszym sklepie, ponieważ masz pewność iż okulary, które zamówisz będą pochodziły ze sprawdzonego źródła i będą najwyższej jakości. Wszystkie modele okularów będą starannie zapakowane, a wraz z oprawkami otrzymasz oryginalne etui oraz ściereczkę. 

 

Jeżeli masz wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu z nami - wszystko wyjaśnimy, chętnie porozmawiamy i zaproponujemy coś specjalnie dla Ciebie:

tel.
662 935 001

e-mail:
kontakt@wokularach.pl