Jednym z projektantów, którym udało się osiągnąć międzynarodowy sukces, jest Giorgio Armani. Unikatowy gust twórcy pozwolił na stworzenie wielu projektów, które wprowadziły do codziennej mody nowe trendy. Obok klasycznych ubrań projektant zadbał o luksusowe dodatki, takie jak torebki i okulary. Jedną z jego najbardziej popularnych marek jest Emporio Armani, której produkty dedykowane są ludziom młodym, pragnącym wyróżniać się z tłumu. Obecnie kolekcje Armaniego uznawane są za synonim luksusu i dobrego smaku, o czym świadczyć może liczba ludzi ze świata show-biznesu, którzy pokochali wyjątkowy gust projektanta.

Marka Emporio Armani produkuje wysokiej jakości okulary, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cechą charakterystyczną oprawek projektanta są doskonale wykonane szczegóły oraz gustowne wzornictwo. Wśród pozycji wyróżnić można zarówno klasyczne modele, które doskonale będą prezentować się z eleganckimi strojami, jak i kolorowe, wręcz ekstrawaganckie oprawki, będące idealnym wyborem na imprezę.

Damskie okulary sygnowane logiem Emporio Armani z pewnością przypadną do gustu każdej nowoczesnej kobiecie. Każdy z zaprezentowanych modeli charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i dbałością o najmniejsze detale. Wśród dostępnych kształtów okularów korekcyjnych wyróżnić można zarówno klasyczne, prostokątne oprawki, jak i ponadczasowe i niezwykle kobiece „kocie oczy”. Połączenie odpowiedniego kształtu, wraz z doskonałym wzornictwem, które jest cechą charakterystyczną produktów Armaniego, tworzy okulary, w których zakochały się kobiety z całego świata!

Kolekcja okularów Emporio Armani przeznaczona dla mężczyzn została stworzona po to, by podkreślać rysy twarzy. Wśród oferty dla panów nie zabraknie oryginalnego wzornictwa i kolorów. Obok klasycznych modeli wyróżnić można wielokolorowe okulary, które od razu przykuwają wzrok. Każda z oprawek, niezależnie czy cechująca się minimalizmem czy też oryginalnością to niesamowita klasa oraz ponadczasowość. Doskonały kunszt projektanta ujęty jest we wszystkich jego projektach i pozwala usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów!