O nas

wOkularach.pl to polska firma zajmująca się sprzedażą i promocją mody okularowej dla najlepszej korekcji wzroku. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów online. W swojej ofercie mamy zarówno najmodniejsze oprawki okularowe, jak i świetnej jakości soczewki okularowe, z których każdy klient dopasuje coś do swojego własnego stylu życia i zapotrzebowania.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób wymagających korekcji wzroku i kochających piękno oraz funkcjonalność. Z powodzeniem i wyczuciem dobieramy oprawki w naszej ofercie. Zawsze w dobrym guście i w najlepszej cenie.

Uważnie śledzimy światowe trendy, ale nie zapominamy również o zawsze modnej klasyce. Dbamy o każdy szczegół. Wybieramy zawsze najlepsze marki, najmodniejsze modele i zapewniamy najbardziej precyzyjne wykonanie. Wybieramy wyraźne widzenie, prawdziwą modę i prawdziwą wygodę.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży optycznej. Nasi specjaliści doradzali klientom w stacjonarnych salonach optycznych, dzięki temu są w stanie z powodzeniem wykorzystać tę wiedzę online i pomóc Tobie w znalezieniu wymarzonych oprawek również w internecie - bez wychodzenia z domu.

Chcemy pomóc Tobie z powodzeniem kupić pełne okulary korekcyjne bez wychodzenia z domu, dlatego oddajemy w Twoje ręce najbardziej innowacyjne narzędzia technologiczne takie jak Wirtualną Przymierzalnię. Pierwsza funkcjonalność pozwala Tobie sprawdzić jakie masz parametry w swoich okularach korekcyjnych, gdy chcesz kupić nowe oprawki, a nie pamiętasz parametrów. Drugie narzędzie będzie pomocnym asystentem podczas doboru okularów do Twojej twarzy. Sprawdzisz zarówno czy dana oprawka ma dobry dla Twojej twarzy rozmiar (nie jest za duża lub zbyt mała) lub czy kształt jest dla Ciebie.

Oczywiście zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy rozwiać każdą wątpliwość. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%