Oferta dla firm - okulary dla pracownika

okulary dla pracownikaOkulary do komputera podnoszą efektywność, a także komfort pracy, dzięki temu, że redukują zmęczenie oczu nawet podczas długich godzin spędzanych przed ekranem. Wiemy jak istotne może być to dla Ciebie i Twoich pracowników, dlatego oferujemy korzystną ofertę na zakup okularów dla Twoich pracowników.

Dlaczego warto wykonać okulary dla pracownika w sklepie wOkularach.pl?

wOkularach.pl to autoryzowany optyk internetowy, w którym oferujemy wysokiej jakości okulary korekcyjne znanych i cenionych marek w atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń. Oprawy wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz metali, co sprawi, że służyć będą przez lata.  

Współpracujemy z oficjalnymi dystrybutorami okularów, dzięki czemu nasze okulary pochodzą ze sprawdzonego źródła, co stanowi gwarancję jakości na najwyższym poziomie.

W ofercie mamy również szkła okularowe do oprawek korekcyjnych w wersji ekonomicznej oraz premium. Cały asortyment oferujemy w konkurencyjnych cenach, zachowując przy tym najwyższy kunszt wykonania.

Co zyskasz wraz z okularami dla pracownika?

Decydując się na zakup hurtowy w naszym sklepie, otrzymasz atrakcyjną ofertę cenową, a do wybranych opraw wraz z soczewkami okularowymi dołożymy w gratisie również etui na okulary oraz ściereczkę do czyszczenia.

Dofinansowanie do okularów dla pracownika

Zgodnie z polskim prawem, każdy pracodawca ma obowiązek zrefundować swojemu pracownikowi okulary korekcyjne, jeśli przynajmniej połowę czasu pracy (4 godziny) spędza przed komputerem. Pracownik, który ubiega się o dofinansowanie do okularów musi jednak wykazać taką potrzebę noszenia okularów do komputera. Jak to zrobić? Podczas badania na rzecz uzyskania zdolności do pracy, lekarz musi to stwierdzić, a następnie zapisać to w oświadczeniu lekarskim. Prawo nie reguluje wysokości dofinansowania do okularów, jakie powinien otrzymać pracownik, dlatego wszystko zależy od pracodawcy.

Okulary dla pracowników jak to działa?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się! Ustalimy szczegóły satysfakcjonujące obie strony, a następnie podarujemy Twoim pracownikom odpowiedni voucher z kodem rabatowym na wybraną zniżkę. Wszystko będziesz mógł później rozliczyć w oparciu o zbiorczą fakturę VAT.

Jesteś pracownikiem i interesują Cię okulary z dofinansowaniem?

Zbierz grupę minimum 5 osób będącymi Twoimi współpracownikami i skontaktuj się z nami. Do swojego zakupu otrzymasz zniżkę na okulary przeciwsłoneczne.


Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

email: kontakt@wokularach.pl | tel. 22 113 44 47

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%