Okulary korekcyjne wayfarer

Wayfarer to kolejny z flagowych kształtów marki Ray-Ban® tuż po okularach typu Aviator. Historia modelu Wayfarer sięga drugiej połowy lat 50-tych XX wieku. Nic więc dziwnego, że zdążyło je pokochać naprawdę wiele osób na całym świecie. Kształt ten regularnie pojawia się wśród oprawek korekcyjnych marki Ray-Ban®, jako jeden z najbardziej popularnych modeli – nadzwyczaj często jest wybierany przez klientów. Interesującą zaletą okularów Wayfarer jest fakt, że pasują zarówno kobietom jak i mężczyznom – dlatego w odniesieniu do nich często używane jest określenie unisex.

Okulary korekcyjne Wayfarer to na pewno klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego warto podczas wyboru nowych oprawek rozważyć właśnie ten kształt marki Ray-ban®. Mimo iż ten typ okularów możemy zaliczyć do tradycyjnych opraw, nosząc je, na pewno nie zginiemy w tłumie. Uzupełni każdą stylizację, a wielu nada nawet dodatkowego charakteru. Zdecydowanie polecany jest również osobom, które rzadko decydują się na zmianę oprawek korekcyjnych, z uwagi na swój klasyczny kształt – zawsze będziemy prezentować się w nich dobrze. Sprawdzą się zarówno na co dzień jak i od święta, kształt Wayfarer to jeden z najbardziej uniwersalnych kształtów opraw jakie dostępne są na rynku.

Model ten pasuje do niemal każdego typu twarzy. Dobrany w odpowiednim rozmiarze będzie pasował zarówno do twarzy kwadratowej, owalnej czy prostokątnej. Nawet osoby o drobnej twarzy, będą czuły się w nich dobrze – ważny wtedy jest odpowiedni rozmiar opraw.

Osobom, które chcą zaakcentować fakt noszenia okularów korekcyjnych polecamy wybranie tego kształtu w wersji pełnej, z grubszego tworzywa.

Wokularach.pl posiada w ofercie modele okularów o kształcie Wayfarer tylko marki Ray-ban®, to zatem gwarancja wysokiej jakości okularów i większej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Oprawki Wayfarer marki Ray-ban® będą służyły właścicielowi przez lata.