Okulary przeciwsłoneczne prostokątne

Jeśli szukasz w okularach przeciwsłonecznych przede wszystkim klasyki i funkcjonalności to kształt prostokątny oprawek będzie dla Ciebie idealny. Z uwagi właśnie na tradycyjny kształt takich okularów, modeli okularów przeciwsłonecznych prostokątnych jest naprawdę wiele. Wybierane są zarówno przez płeć męską jak i damską, choć najbardziej lubują się w nich właśnie mężczyźni.

Prostokątne okulary przeciwsłoneczne pasują praktycznie każdemu z wyjątkiem osób o kwadratowej twarzy, ponieważ jeszcze bardziej podkreślą ostrość naszych rysów twarzy. Idealnie nadadzą się natomiast u użytkowników z owalną, pociągłą czy okrągłą twarzą.

Model okularów przeciwsłonecznych o kształcie prostokątnym zawsze będzie modny i będzie pasował do wielu stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne w sklepie wOkularach.pl są wyposażone w filtr 400, który zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Warto podczas wyboru nowego modelu okularów przeciwsłonecznych pamiętać również o trwałości okularów, które kupujemy. W naszym sklepie znajdziesz tylko markowe i oryginalne produkty. Jeśli więc stawiasz na jakość, nasze modele Versace, Ray-ban®, Prada czy Michael Kors sprawią, że upewnisz się w przekonaniu, iż markowe jest lepsze.