Okulary przeciwsłoneczne prostokątne

Okulary przeciwsłoneczne zawsze na czasie, to z pewnością te o kształcie prostokątnym. Jeśli szukasz w okularach przeciwsłonecznych przede wszystkim klasyki i funkcjonalności to kształt prostokątny oprawek będzie dla Ciebie idealny.

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych prostokątnych

Z uwagi właśnie na tradycyjny kształt takich okularów, modeli okularów przeciwsłonecznych prostokątnych jest naprawdę wiele. Wybierane są zarówno przez płeć męską jak i damską. Dla mężczyzn dostępne są modele o mocniejszych rysach i grubszych oprawka, jednak Ci Panowie, którzy wolą delikatniejsze i subtelniejsze ramki z pewnością także wybiorą cos dla siebie. Dla kobiet również dostępna jest szeroka gama okularów przeciwsłonecznych prostokątnych w różnych kolorach.

Prostokątne okulary przeciwsłoneczne są dostępne zarówno z soczewkami mniejszymi i niższymi, jak i większymi i wyższymi.

Dla kogo okulary prostokątne?

Prostokątne okulary przeciwsłoneczne pasują praktycznie każdemu, w szczególności osobom o twarzy owalne i okrągłej. Także dla tych osób, których twarz ma kształt bardziej trójkątny.  Oprawki prostokątne mogą jedynie nie do końca odpowiadać osobom o kwadratowym kształcie twarzy, ponieważ jeszcze bardziej podkreślą ostrość rysów. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna, ponieważ niektóre okulary przeciwsłoneczne prostokątne są na tyle delikatne i mało widoczne na nosi, że pasować mogą absolutnie każdemu.

Model okularów przeciwsłonecznych o kształcie prostokątnym zawsze będzie modny i będzie pasował do wielu stylizacji. To jeden z najbardziej klasycznych kształtów i modeli okularów, które bez wahania można wybrać i użytkować wiele sezonów.

Modni mężczyźni i eleganckie kobiety wybierają ten kształt okularów, aby podkreślić klasykę swojego stylu. Bardzo dobrze będą także pasowały tym, którzy lubują się w bardziej codziennych stylizacjach. Okulary przeciwsłoneczne prostokątne są na tyle uniwersalnym kształtem, że wiele z modeli można uznać za unisex, zatem i Panie i Panowie mogą nosić taki sam kształt ramek i nie będzie to absolutnie dziwnie wyglądało.

Trwałe markowe okulary przeciwsłoneczne prostokątne

Warto podczas wyboru nowego modelu okularów przeciwsłonecznych pamiętać również o trwałości okularów, które kupujemy. W naszym sklepie znajdziesz tylko markowe i oryginalne produkty. Jeśli więc stawiasz na jakość, nasze modele Versace, Ray-ban®, Prada czy Michael Kors sprawią, że upewnisz się w przekonaniu, iż markowe jest lepsze, bardziej trwałe i zdrowsze dla oczu.

Zdrowa ochrona z filtrami UV 400

Okulary przeciwsłoneczne w sklepie wOkularach.pl są wyposażone w filtr uv 400, który zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. W dobrych, markowych okularach przeciwsłonecznych jest pewność, że oczy będą odpowiednio chronione, co poza walorami estetycznymi okularów jest ich najważniejszą funkcją. Wybierz zatem mądrze, nie kupuj okularów w sieciówkach czy na targu, bo nigdy nie ma się wtedy pewności, że filtry UV są wbudowane i odpowiednie.

Zobacz:

Okulary przeciwsłoneczne damskie prostokątne
Okulary przeciwsłoneczne męskie prostokątne
Okulary przeciwsłoneczne prostokątne Ray-Ban
Okulary przeciwsłoneczne prostokątne Versace
Okulary przeciwsłoneczne prostokątne Tommy Hilfiger
Okulary przeciwsłoneczne prostokątne Vogue Eyewear
Okulary przeciwsłoneczne prostokątne Solano