Okulary przeciwsłoneczne marki Solano

Okulary przeciwsłoneczne Solano to idealne połącznie modnych kształtów oraz zaawansowanej technologii produkcji. Wszystkie soczewki słoneczne tej firmy posiadają filtr UV 400 kat. 3, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ponadto okulary przeciwsłoneczne Solano posiadają polaryzację, która poprawia kontrast widzenia oraz eliminuje odblaski, znacząco poprawiając komfort widzenia.

Firma Solano podczas procesu produkcji opraw i soczewek wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie. W okularach tej marki montowane są soczewki polikarbonowe, które są lekkie i cienkie. Materiał ten cechuje się również wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Oprawki przeciwsłoneczne Solano wykonywane są z takich materiałów, jak monel, TR90 czy ultem - wykorzystywany również w produkcji części kokpitów samolotowych. Te najwyższej jakości materiały sprawiają, że okulary przeciwsłoneczne Solano są lekkie i wytrzymałe, a dodatkowo zapewniają komfort podczas całodziennego użytkowania.

Okulary słoneczne Solano to doskonała jakość, ale również moda. Firma nie zapomina o najnowszych trendach. W ofercie tej marki okularów znajdziemy zarówno modele o najmodniejszych kształtach, jak również klasyczne, ale nie nudne oprawki.

Polecamy okulary przeciwsłoneczne marki Solano wszystkim, którzy cenią jakość i wygodę użytkowania - okulary te będą Wam służyły przez długie lata.