Okulary zerówki

okulary zerówkiKiedyś okulary stanowiły niezbyt chciany dodatek oraz były przedmiotem drwin i kompleksów, nazywane często okularami kujonkami. Obecnie to jeden z ważniejszych elementów wielu stylizacji. Wszystko dzięki bogatemu asortymentowi pełnego kształtów, kolorów i wzorów. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się okulary zerówki dedykowane osobom bez wady wzroku, noszącym okulary jak modowy dodatek. Zakładając zerówki okulary, możesz stworzyć zupełnie nowy wizerunek, dzięki wybieraniu różnych oprawek z łatwością dopasowujesz je do każdej stylizacji.

Na co zwracać uwagę kupując okulary zerówki? Po co tak wiele mężczyzn i kobiet je nosi? Jakie zalety ma noszenie zerówek poza aspektem modowym i estetycznym? I w końcu czym tak naprawdę są oprawki zerówki – na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć, by pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję zakupową.

Okulary zerówki – co to jest?

Okulary zerowki, to potoczna nazwa okularów bez korekcji, tzn. bez parametrów w szkłach okularowych mogących korygować jakąkolwiek wadę wzroku. Nie oznacza to jednak, że zwykłe oprawki zerówki z domyślnie wstawionymi soczewkami okularowymi już nadają się do noszenia. To tylko tzw. „demo lensy”, które wykonane zostały z tworzywa nienadającego się do codziennego noszenia. Na tych soczewkach często znajdują się też naklejki z nazwą marki, przez które ciężko byłoby komfortowo użytkować okulary. Aby oprawki nadawały się do użytkowania na co dzień jako okulary zerówki, powinno się dobrać szkła choćby z podstawowymi powłokami. Do takich standardowych ulepszeń należy m.in. dodatkowe utwardzenie, zapobiegające zarysowaniom oraz filtr UV, blokujący szkodliwe działanie słońca. Takie powłoki będą przydatne w okularach zerówkach, które nosimy głównie jako dodatek modowy.

Antyrefleks i okulary zerówki – gdzie kupić?

Jeśli planujesz zakup okularów zerówek z powłoką antyrefleksyjną, która zapobiega oślepiającym odbiciom światła, to wystarczy, że pośród modeli okularów z naszej oferty, wybierzesz oprawki zerówki, które Cię interesują, a w procesie zamówienia wybierzesz przeznaczenie noszenia okularów na co dzień, wybierz moc 0.00D i szkła okularowe z antyrefleksem. Zatem, gdy poszukujesz właśnie takich modeli i zastanawiasz się gdzie je kupić, to przychodzimy z pomocą. Okulary zerówki z antyrefleksem kupisz właśnie w naszym optyku internetowym wOkularach.pl.

Okulary zerówki

Czy okulary zerówki chronią oczy przed komputerem?

W ostatnich latach okulary zerówki zyskały na popularności u osób użytkujących urządzenia elektroniczne. Wybierają oni szkła ze specjalną powłoką BLUE BLOCKER, która chroni oczy przed szkodliwym wpływem światła niebieskiego (emitowanego przez ekrany LCD). Takie okulary zerówki do komputera zapewnią Twoim oczom zdrowie i zminimalizują objawy Cyfrowego Zmęczenia Oczu. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy okulary zerówki chronią oczy przed komputerem, to tak, jeśli będą miały specjalną powłokę BLUE. Zatem nawet gdy nie masz wady wzroku, możesz bez obaw nosić okulary zerówki i ograniczyć np. uczucie suchych oczu.

Dla kogo okulary zerówki?

Okulary zerówki kujonki może tak naprawdę nosić obecnie każdy, gdyż wybór oprawek oraz ulepszeń szkieł okularowych jest na tyle duży, że ktokolwiek poczuje chęć zakupu takiego dodatku, ma szansę znaleźć coś dla siebie. Okulary korekcyjne zerówki mogą przynieść wiele korzyści, o których szerzej powiemy w dalszej części tego artykułu.

Okulary zerówki damskie

W ofercie wOkularach.pl mamy całą gamę oprawek damskich, do których możesz wybrać szkła okularowe standardowe bądź z dodatkowymi powłokami np. antyrefleksyjną, czy blokującą światło niebieskie, idealne jako okulary zerówki damskie. Wybierz modne kształty, wzory i kolory oprawek. Awiatorki, lenonki, modele z delikatnymi złotymi lub srebrnymi ramkami czy odważne, duże oprawki w soczystych kolorach, które odmieniają każdą stylizację. Jesteśmy pewni, że dziś z łatwością znajdziesz dokładnie takie okulary zero, jakich zapragniesz. 

Okulary zerówki męskie

Tak naprawdę od tego, jakie oprawki wybierzesz, zależy, czy będą to okulary zerówki męskie, czy nie. Dlatego, jeśli interesują Cię właśnie modele dla Panów, to szukaj ich w odpowiedniej kategorii – okulary korekcyjne, a następnie w procesie zamówienia wybierz odpowiednie przeznaczenie, czyli okulary zerówki. Stwórz dzięki nim wizerunek, w którym wzbudzisz szacunek i będziesz czuć się dobrze we własnej skórze.

Okulary zerówki dla dziecka

Twoje dziecko nie ma wady wzroku, ale potrzebuje ochrony przed światłem niebieskim, emitowanym przez urządzenia z ekranem LCD? W sklepie wOkularach.pl kupisz okulary zerówki dla dziecka. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni model oprawek z kategorii okulary dziecięce, a następnie w procesie zamówienia wybrać okulary do komputera, w ten sposób uzyskasz odpowiednie okulary zerówki dla dziecka.

Okulary zerówki – cenaokulary zerówki

Podstawowe okulary zerówki mamy w naszym sklepie już za 19 złotych. Wtedy płacisz tylko za wybraną oprawkę, a o resztę zadbamy my. W przypadku, gdy interesują Cię okulary zerówki do komputera, czy okulary zerówki z antyrefleksem, to ceny takich szkieł rozpoczynają się już od 69 złotych. Chcesz wiedzieć dokładnie, ile kosztują okulary zerówki? Kluczowe jest to, jakie mają być Twoje okulary zerówki. Cena jest też często obniżona przez liczne akcje promocyjne, których u nas nie brakuje. Zajrzyj do naszego cennika szkieł okularowych i dowiedz się więcej.

Okulary zerówki – po co?

Teraz już wiesz, czym są słynne okulary zerówki, gdzie kupić je można oraz na co szczególnie warto zwracać uwagę podczas dokonywania zakupu. Na samym końcu trzeba jednak podsumować, skąd bierze się ich popularność. Oto kilka powodów, dlaczego opłaca się nosić okulary zerówki kujonki.

  • Zakładając zerówki, możesz zmienić swój image.
  • Twoja stylizacja zostaje wzbogacona o modny dodatek, który doda Ci jeszcze więcej charakteru.
  • Zerówki okulary sprawią, że dzięki nim wykreujesz wizerunek profesjonalisty, a tym samym zwiększysz swoją wiarygodność i doświadczenie w oczach petentów, klientów czy kontrahentów.
  • Możliwość ochrony oczy przed światłem niebieskim, co ma szczególne znaczenie dla osób, które pracują przed ekranem monitora.
  • Okulary ozdobne zerówki z antyrefleksem zapobiegają oślepieniu np. podczas prowadzenia samochodu, zatem mogą podnieś poziom bezpieczeństwa na drodze.
ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%