Okulary zerówki

okulary zerówkiKiedyś okulary stanowiły niezbyt chciany dodatek oraz były przedmiotem drwin i kompleksów, nazywane często okularami kujonkami. Obecnie to jeden z ważniejszych elementów wielu stylizacji. Wszystko dzięki bogatemu asortymentowi pełnego kształtów, kolorów i wzorów. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się okulary zerówki dedykowane osobom bez wady wzroku, noszącym okulary jak modowy dodatek.

Na co zwracać uwagę kupując okulary zerówki? Jakie zalety ma noszenie zerówek poza aspektem modowym i estetycznym? I w końcu czym tak naprawdę są okulary zerówki – na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć, by pomóc Tobie podjąć najlepszą decyzję zakupową.

Okulary zerówki co to jest?

Okulary zerówki, to potoczna nazwa okularów bez korekcji, tzn. bez parametrów w szkłach okularowych mogących korygować jakąkolwiek wadę wzroku. Nie oznacza to jednak, że zwykłe oprawki z domyślnie wstawionymi soczewkami okularowymi już nadają się do noszenia. To tylko tzw. „demo lensy”, które wykonane zostały z tworzywa nie nadającego się do codziennego noszenia. Na tych soczewkach często znajdują się też naklejki z nazwą marki, przez które ciężko byłoby komfortowo użytkować okulary. Aby oprawki nadawały się do użytkowania na co dzień jako okulary zerówki, powinno się dobrać szkła choćby z podstawowymi powłokami. Do takich standardowych ulepszeń należy m.in. dodatkowe utwardzenie, zapobiegające zarysowaniom oraz filtr UV, blokujący szkodliwe działanie słońca. Takie powłoki będą przydatne w okularach zerówkach, które nosimy głównie jako dodatek modowy.

Gdzie kupić okulary zerówki z antyrefleksem?

Jeśli planujesz zakup okularów zerówek z powłoką antyrefleksyjną, która zapobiega oślepiającym odbiciom światła to wystarczy, że pośród modeli okularów z naszej oferty, wybierzesz oprawki, które Cię interesują, a w procesie zamówienia wybierzesz przeznaczenie noszenia okularów na co dzień, wybierz moc 0.00D i szkła okularowe z antyrefleksem. Jeśli zatem poszukujesz właśnie takich modeli i zastanawiasz się gdzie je kupić, to przychodzimy z pomocą. Okulary zerówki z antyrefleksem kupisz właśnie w naszym optyku internetowym wOkularach.pl.

Czy okulary zerówki chronią oczy przed komputerem?

W ostatnich latach okulary zerówki zyskały na popularności u osób użytkujących urządzenia elektroniczne. Wybierają one szkła ze specjalną powłoką BLUE, która chroni oczy przed szkodliwym wpływem światła niebieskiego (emitowanego przez ekrany LCD). Takie okulary do komputera zapewnią Twoim oczom zdrowie i zminimalizują  objawy Cyfrowego Zmęczenia Oczu. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy okulary zerówki chronią oczy przed komputerem, to tak, jeśli będą miały specjalną powłokę BLUE.

Dla kogo okulary zerówki?

Okulary zerówki może tak naprawdę nosić obecnie każdy, gdyż wybór oprawek oraz ulepszeń szkieł okularowych jest na tyle duży, że ktokolwiek poczuje chęć zakupu takiego dodatku, ma szansę znaleźć coś dla siebie.okulary zerówki

Okulary zerówki damskie

W ofercie wOkularach.pl mamy całą gamę oprawek damskich, do których możesz wybrać szkła okularowe standardowe bądź z dodatkowymi powłokami np. antyrefleksyjną, czy blokującą światło niebieskie, idealne jako okulary zerówki damskie.

Okulary zerówki męskie

Tak naprawdę od tego jakie oprawki wybierzesz, zależy, czy będą to okulary zerówki męskie czy nie, dlatego, jeśli interesują Cię właśnie modele dla Panów, to szukaj ich w odpowiedniej kategorii – okulary korekcyjne, a następnie w procesie zamówienia wybierz odpowiednie przeznaczenie, czyli okulary zerówki.  

Okulary zerówki dla dziecka

Twoje dziecko nie ma wady wzroku, ale potrzebuje ochrony przed światłem niebieskim, emitowanym przez urządzenia z ekranem LCD? W sklepie wOkularach.pl kupisz okulary zerówki dla dziecka. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni model oprawek z kategorii okulary dziecięce a następnie w procesie zamówienia wybrać okulary do komputera, w ten sposób uzyskasz odpowiednie okulary zerówki dla dziecka.

Ile kosztują okulary zerówki?

Podstawowe szkła okularowe zerówki mamy w naszym sklepie już za 0 złotych. Wtedy płacisz tylko za wybraną oprawkę, a o resztę zadbamy my. W przypadku, gdy interesują Cię okulary zerówki do komputera, czy okulary zerówki z antyrefleksem, to ceny takich szkieł rozpoczynają się już od 49 złotych. Chcesz wiedzieć dokładnie ile kosztują okulary zerówki? Zajrzyj do naszego cennika szkieł okularowych i dowiedz się więcej.

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów marek SENJA i SIYU, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%