Szkła korekcyjne barwione

Okulary barwione

Okulary z kolorowymi szkłami umożliwiają osobom z wadą wzroku uzyskanie okularów przeciwsłonecznych z korekcją dla dobrego widzenia i ochrony przed szkodliwym wpływem słońca na oczy. Redukują one efekt oślepienia oraz podnoszą kontrast widzenia.

Szkła barwione możesz wstawić do dowolnej oprawy korekcyjnej

szkła korekcyjne barwioneOkulary kolorowe szkła mogą być stosowanie niezależnie od typu wady wzroku, czy parametrów szkieł okularowych.

Zapewnią Ci 100% ochrony przed promieniowaniem UV i dodatkowo pomogą na wyrażenie siebie, dzięki różnym kolorom barwienia. Od teraz już nie musisz dokonywać wyboru między praktycznością a trendami. Okulary barwione korekcyjne pozwolą Ci połączyć obie te rzeczy i uzyskać okulary przeciwsłoneczne z korekcją.

Okulary korekcyjne szkła barwione – jakie kolory warto wybrać?

W ofercie wOkularach.pl masz do wyboru trzy kolory barwienia szkła – szary, brązowy i zielony. Dzięki temu możesz zyskać dokładnie takie okulary barwione, w których będziesz czuć się pewnie, a przy tym wyglądać stylowo. Zresztą to nie wszystko! Koniecznie zwróć uwagę na to, by okulary z kolorowymi szkłami były dostosowane również do barwy oprawek, na jakie postawisz. Ich spójny i pasujący do siebie efekt wizualny sprawi, że będziesz przyciągać spojrzenia i czuć się pewnie.

kolory barwienia szkieł okularowych

Ile kosztują okulary barwione?

Decydując się na okulary, w których zamontujemy barwione szkła korekcyjne, musisz brać pod uwagę cenę samej oprawki, szkła korekcyjnego z wybranymi przez Ciebie ulepszeniami, takimi jak antyrefleks, czy utwardzenie. Do tego koszt samego barwienia szkła korekcyjnego to około 150 złotych. W tej cenie otrzymujesz okulary przeciwsłoneczne z korekcją.

Dlaczego warto wybrać okulary korekcyjne szkła barwione?

Ochroń oczy przed słońcem, a tym będziesz w stanie uniknąć wielu groźnych chorób od jaskry po zaćmę czy niebezpieczne nowotwory. Zyskaj też większą pewność siebie, ciesz się nowoczesnym i stylowym wizerunkiem. Dzięki temu, że nosisz okulary kolorowe szkła, nie będziesz musiał rezygnować z noszenia okularów przeciwsłonecznych, gdyż te modele to takie 2 w 1. Kolejną zaletą jest również większe bezpieczeństwo na drodze, gdyż światło czy słońce nie będzie Cię oślepiało podczas jazdy samochodem.

Okulary barwione czy soczewki barwione?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że masz do wyboru z jednej strony okulary, które śmiało mogą być uznane za okulary przeciwsłoneczne. Jednak oprócz tego dostępne są często także barwione soczewki korekcyjne, które możesz zakupić np. w sklepie wOkularach.pl. Koniecznie wybierz model dla siebie, aby zyskasz komfort, pełną korekcję Twojej wady wzroku, ale też ochronę przed groźnymi promieniami słonecznymi.

Już teraz sprawdź, jakie nasze okulary korekcyjne szkła barwione i dobierz je swojej wady i gustu.

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%