Szkła korekcyjne barwione

Szkło barwione umożliwia osobom z wadą wzroku uzyskanie okularów przeciwsłonecznych z korekcją, dla dobrego widzenia i ochrony przed szkodliwym wpływem słońca na oczy. Redukują one efekt oślepienia oraz podnoszą kontrast widzenia. Mogą być stosowanie niezależnie od typu wady wzroku, czy parametrów szkieł okularowych.

szkła korekcyjne barwioneBarwione szkła korekcyjne zapewnią Tobie 100% ochrony przed promieniowaniem UV i dodatkowo pomogą na wyrażenie siebie, dzięki różnym kolorom barwienia. Od teraz już nie musisz dokonywać wyboru między praktycznością a trendami. Szkła barwione korekcyjne pozwolą Tobie połączyć obie te rzeczy i uzyskać okulary przeciwsłoneczne z korekcją.

Jakie kolory szkieł barwionych?

W ofercie wOkularach.pl masz do wyboru trzy kolory barwienia szkła – szary, brązowy i zielony. Dzięki temu możesz swobodnie dostosować kolor szkła do barwy oprawki okularowej, czyniąc z modelu okularów, modny i stylowy dodatek do każdej stylizacji.

kolory barwienia szkieł okularowych

Ile kosztują szkła barwione?

Decydując się na okulary, w których zamontujemy barwione szkła korekcyjne musisz brać pod uwagę cenę samej oprawki, szkła korekcyjnego z wybranymi przez Ciebie ulepszeniami, takimi jak antyrefleks, czy utwardzenie. Do tego koszt samego barwienia szkła korekcyjnego to około 150 złotych. W tej cenie otrzymujesz okulary przeciwsłoneczne z korekcją.

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów marek SENJA i SIYU, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%