Carrera od ponad 60 lat zajmuje się produkcją artykułów sportowych. Firmę założył w 1956 roku Wilhelm Anger, który zaczął produkować w swoim austriackim warsztacie okulary. Na samym początku firma zajmowała się głównie produkcją okularów sportowych i narciarskich, jednak z biegiem czasu do kolekcji dołączyły okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Nazwa firmy również posiada sportowy akcent, a konkretniej wywodzi się od wyścigu Carrera Panamericana. Dzięki wprowadzaniu wielu unikatowych materiałów i produktów, firma w krótkim czasie stała się niezwykle popularna i doceniana przez sportowców z całego świata. Poza doskonałą jakością, dbała ona również o najlepszy design, dzięki czemu zaczęła coraz bardziej przykuwać uwagę miłośników mody.

Na sukces Wilhelma Angera składać mogły się głównie doskonałej jakości produkty. Ciągłe rozrastanie się przedsiębiorstwa sprawiło, że firma stała się znana niemal na całym świecie. W okularach Carrery zobaczyć można było znane osobowości jak Rihanna czy Christina Aguilera. Gwiazdy pokochały zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne, które stanowić mogą prawdziwą ozdobę twarzy, gdy są odpowiednio dobrane!

Oprawy marki Carrera są kreatywne i niepowtarzalne. Ogromny wybór wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie okularów idealnie do konkretnej osoby. Wyrażanie swojego stylu może stać się niezwykle łatwe dzięki inwestycji w odpowiednie dodatki. Stanowią one doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji i mogą być dopasowane idealnie do nastroju i okazji. Wśród dostępnego asortymentu coś dla siebie mogą znaleźć zarówno mężczyźni jak i kobiety. Modele charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania oraz wieloma detalami, które pozytywnie wpływają na ich wygląd.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są oprawki w różnych kształtach, dzięki czemu mogą być one dobrane idealnie do konkretnej osoby. Odpowiedni model jest w stanie podkreślić wszelkie atuty i niesamowicie dodać uroku. Każda osoba, której zależy na nienagannym wyglądzie, z pewnością doceni doskonale prezentujące się okulary marki Carrera.