Okulary korekcyjne marki Prada

Początki domu mody Prada sięgają roku 1913 w Mediolanie, jego założycielem był Mario Prada. W pierwszej fazie swojej działalności dom mody Prada zajmował się wytwarzaniem luksusowych skórzanych toreb. Popularność na całym świecie marka zaczęła zyskiwać od 1978 roku, kiedy to firmę odziedziczyła Miuccia Prada – wnuczka założyciela. To ona sprawiła, że marka zaczęła być postrzegana jako kreator najnowszych trendów modowych i tak zostało do dziś. Rozszerzyła ona działalność marki o linię ubrań haute couture, a następnie prêt-à-porter. Obecnie Prada posiada 250 sklepów usytuowanych w 65. krajach świata.

Kolekcje marki Prada cechują się modą, luksusem i oryginalnym stylem, który zawsze był kluczowy przy tworzeniu ubrań dodatków i okularów. Przyglądanie się zmieniającemu światu oraz zainteresowanie współczesną kulturą to podstawa kreatywnego i nowoczesnego ducha marki. Prada jest jedną z najważniejszych marek luksusowych, która wyznacza trendy i kreuje kierunki rozwoju mody.

Marka Prada zajmuje się również wyrobem okularów zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. W ofercie Prady znajdziemy zarówno okulary damskie, jak i oprawki męskie. Okulary, formą bardzo często nawiązują do aktualnych kolekcji modowych marki. Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o detale sprawia, że okulary te są swoistą ozdobą i wspaniałym dodatkiem.