Filtry

 • Czas dostawy
 • Posiadają polaryzacje
 • Nakładka przeciwsłoneczna

Okulary sportowe korekcyjne

Sortuj:

  1 produkt

  Oakley 8170 817005 56 Tensile

  Oakley

  Oakley 8170 817005 56 Tensile

  530,99 zł
  Strony:

  Okulary sportowe korekcyjne

  Okulary sportowe korekcyjne – wada wzroku to nie przeszkoda!

  Okulary sportowe korekcyjne są produktem interesującym wielu użytkowników. Wady wzroku, według różnych szacunków, dotyczą obecnie około 75% dorosłych ludzi. A bardzo wiele osób zaangażowanych jest jednocześnie w różne formy aktywności fizycznej. I bardzo dobrze, bowiem ruch jest niezbędny do zachowania zdrowia i sprawności. Dlatego tak ważne jest, by wada wzroku nie ograniczała nas w żaden sposób w tym co lubimy robić i jaki sport preferujemy.

  Okulary korekcyjne sportowe – bez względu na dyscyplinę

  Okulary korekcyjne sportowe to jeden z dodatków, który może poprawić nasze wyniki w danej dyscyplinie. Większość z nas, decydując się jeździć np. na rowerze, kupuje także kask, rękawiczki rowerowe, odzież termoaktywną. Okulary korekcyjne sportowe także są potrzebne do jazdy na rowerze. Okulary sportowe korekcyjne do gry w piłkę nożną pozwolą na większą precyzję i skuteczność.

  Korekcyjne okulary sportowe – czym różnią się od zwykłych oprawek korekcyjnych?

  Korekcyjne okulary sportowe cechują się przede wszystkim dużą wytrzymałością. Jeśli uprawiamy sport w zwykłych okularach korekcyjnych, których używamy na co dzień – ryzykujemy ich uszkodzenie. Nietrudno podczas gry zespołowej, biegania lub treningu cardio, o potknięcie, zderzenie lub upadek. Uszkodzenie zwykłych oprawek korekcyjnych jest po pierwsze kosztowne, a po drugie kłopotliwe. Naprawa musi zazwyczaj trochę potrwać i jeśli nie mamy zapasowej pary - przez ten czas zostajemy bez tego ważnego akcesorium.

  Sportowe okulary korekcyjne – ergonomiczna konstrukcja i bezpieczeństwo

  Sportowe okulary korekcyjne mają trochę inną konstrukcję niż tradycyjne oprawki. Ich kształt jest nieco bardziej opływowy, co ma istotne znaczenie np. podczas biegania lub jazdy rowerem. Oczy są dzięki temu lepiej chronione przed wiatrem, owadami i drobnymi zanieczyszczeniami z powietrza.

  Zdejmowanie okularów korekcyjnych podczas uprawiania sportu to bardzo zła decyzja. Pogorszenie jakości widzenia naraża bezpieczeństwo nasze i innych osób. Rezygnując z oprawek korekcyjnych podczas aktywności ruchowej, możemy nie zareagować w porę na przeszkodę lub utrudnienie. Dobra jakość widzenia ma bezpośredni wpływ na refleks i spostrzegawczość. Dlatego najlepsze co można zrobić, zarówno dla bezpieczeństwa jak i wyników sportowych, to zaopatrzyć się w dobrej jakości sportowe okulary korekcyjne.

  Okulary sportowe korekcyjne – wytrzymałe i odporne

  Okulary korekcyjne dla sportowców są wykonane z elastycznych tworzyw najlepszej klasy. Muszą zapewniać wygodę i komfort podczas ruchu. Specjalne dostosowanie materiałów sprawia, że okulary korekcyjne dla sportowców pozostają stabilne, nawet gdy użytkownik ma skórę wilgotną od potu lub przez warunki atmosferyczne.

  Okulary sportowe korekcyjne wyróżniają się wysoką odpornością na otarcia, upadki i uderzenia. Wytrzymałe tworzywa sztuczne, z których wykonane są oprawki sportowych okularów korekcyjnych, pozostają estetyczne przez bardzo długi czas. Okulary korekcyjne do biegania doskonale trzymają się na głowie i nie przesuwają się. To pozwala w 100% skupić się na wysiłku fizycznym i wykluczyć rozpraszające drobiazgi.

  Okulary sportowe z korekcją z dodatkami

  Okulary sportowe z korekcją mogą być wyposażone w dodatkowe elementy o praktycznym zastosowaniu. W ofercie naszego salonu optycznego są dostępne sportowe okulary korekcyjne z zestawem wymiennych nosków. Ta innowacja pozwala dostosować stopień nachodzenia wewnętrznej części okularów na grzbiet nosa. Różnej szerokości noski umożliwiają perfekcyjne dostosowanie do kształtu nosa w każdej sytuacji. Okulary mogą być mocniej osadzone na nosie przy cięższych soczewkach, lub gdy wymaga tego rodzaj uprawianego sportu.

  Okulary sportowe korekcyjne przez internet – czy warto?

  Okulary sportowe korekcyjne można bez trudu zamówić przez internet w dobrych salonach optycznych. Jest to bardzo wygodna metoda, ponieważ możesz bez wychodzenia z domu skorzystać z wirtualnej przymierzalni. Zapoznaj się także z naszym poradnikiem jak dobrać rozmiar okularów. Z tą wiedzą zamówienie okularów jest bardzo proste, pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

  W naszym sklepie znajdziesz markowe modele najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, a w razie gdyby okulary nie spełniały Twoich oczekiwań – możesz je bezpłatnie wymienić lub zwrócić.

   

  DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

  DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

  masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

  Gwarancja Satysfakcji

  Gwarancja Satysfakcji

  jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

  Ceny niższe niż w salonie

  Ceny niższe niż w salonie

  w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%