Okulary dla kierowców

Każdy kierowca na co dzień zmaga się z trudami swojej pracy. Praca kierowcy wymaga stałej koncentracji oraz skupienia podczas jazdy. Wymaga to doskonałej kondycji narządku wzroku i dobrego samopoczucia. Szczególnie, że nigdy nie wiadomo z jakimi warunkami na drodze oraz warunkami atmosferycznymi będzie miało się do czynienia.

Niezwykle ważne jest, aby kierowcy regularnie wykonywali badania wzroku u specjalisty (optometrystą lub okulisty), aby mieć kontrolę nad narządem wzroku. Nie tylko Ci, którzy posiadają wadę wzroku.

Jakie okulary wybrać do jazdy samochodem?

Kierowcy mający wadę wzroku i pracujący wiele godzin za kierownicą samochodu powinni zapoznać się z ofertą okularów korekcyjnych ze szkłami dedykowanymi dla kierowców. Są to soczewki okularowe z powłoką DRIVE CONTROL, która pozwala na bardziej komfortowe widzenie podczas prowadzenia auta. Soczewki z powłoką DRIVE CONTROL zwiększają kontrast obrazu i tym samym komfort widzenia.

Soczewki okularowe DRIVE CONTROL dzięki specjalnie dobranym filtrom selektywnie zatrzymuje światło niebieskie emitowane przez lampy innych pojazdów. W czasie jazdy dziennej powłoka DRIVE CONTROL dodatkowo zwiększa kontrast, redukuje także odbicie świateł i odblasków podczas jazdy, a w nocy eliminuje wszelkie odblaski innych świateł (samochodów czy lamp).

Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem to sprawa kluczowa, a wybierając dedykowane produkty dla kierowców możemy zwiększyć komfort pracy.

okulary dla kierowców

Soczewki DRIVE CONTROL

Soczewki okularowe DRIVE CONTROL to nie tylko idealne produkty dla kierowców, ale także bardzo dobre produkty korekcji wzorku i podczas użytkowania. Szkła posiadają właściwości antystatyczne (nie przyciągają zanieczyszczeń i kurzu), hydrofobowe (nie przyciągają wody) oraz oleofobowe (nie przyciągają tłuszczy, np. podczas dotykania placami). Szkła są odporne na zarysowania, co jest istotne podczas pracy w trudnych warunkach, łatwe do wyczyszczenia i mniej podatne na zabrudzenia.

Gdzie i jak mogę kupić okulary dla kierowców?

W naszej ofercie posiadamy soczewki okularowe, które dedykowane są dla kierowców samochodu, aby jak najlepiej dopasować okulary do potrzeb naszych klientów. Wystarczy wybrać dowolne oprawki okularowe, a następnie w konfiguratorze wyboru szkieł okularowych wybrać typ okularów dla kierowców (do samochodu). W kolejnych krokach poprosimy już o podanie dodatkowych informacji jak barwienie soczewek czy podanie parametrów wady wzroku.

 

 

 

 

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów marek SENJA i SIYU, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%