Okulary dla kierowców

Jakie okulary dla kierowców?

Każdy kierowca na co dzień zmaga się z trudami swojej pracy. Praca kierowcy wymaga stałej koncentracji oraz skupienia podczas jazdy. Wymaga to doskonałej kondycji narządu wzroku i dobrego samopoczucia. Szczególnie, że nigdy nie wiadomo z jakimi warunkami na drodze oraz warunkami atmosferycznymi będzie miało się do czynienia.

Oprawki dla kierowców

Niezwykle ważne jest, aby kierowcy regularnie wykonywali badania wzroku u specjalisty (optometrysty lub okulisty), aby mieć kontrolę nad narządem wzroku. Nie tylko Ci, którzy posiadają wadę wzroku.

Jakie okulary wybrać do jazdy samochodem?

Kierowcy mający wadę wzroku i pracujący wiele godzin za kierownicą samochodu powinni zapoznać się z ofertą okularów korekcyjnych ze szkłami dedykowanymi dla kierowców. Są to soczewki okularowe z powłoką DRIVE CONTROL, która pozwala na bardziej komfortowe widzenie podczas prowadzenia auta. Soczewki z powłoką DRIVE CONTROL zwiększają kontrast obrazu i tym samym komfort widzenia.

Soczewki okularowe DRIVE CONTROL, dzięki specjalnie dobranym filtrom selektywnie zatrzymują światło niebieskie emitowane przez lampy innych pojazdów. W czasie jazdy dziennej powłoka DRIVE CONTROL dodatkowo zwiększa kontrast, redukuje także odbicie świateł i odblasków podczas jazdy, a w nocy eliminuje wszelkie odblaski innych świateł (samochodów czy lamp).

Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem to sprawa kluczowa, a wybierając dedykowane produkty dla kierowców możemy zwiększyć komfort pracy.

 

okulary dla kierowców

 

Soczewki DRIVE CONTROL

Soczewki okularowe DRIVE CONTROL to nie tylko idealne produkty dla kierowców, ale także bardzo dobre produkty korekcji wzroku i podczas użytkowania. Szkła posiadają właściwości antystatyczne (nie przyciągają zanieczyszczeń i kurzu), hydrofobowe (nie przyciągają wody) oraz oleofobowe (nie przyciągają tłuszczy, np. podczas dotykania placami). Szkła są odporne na zarysowania, co jest istotne podczas pracy w trudnych warunkach, łatwe do wyczyszczenia i mniej podatne na zabrudzenia.

SPRAWDŹ CENNIK SZKIEŁ OKULAROWYCH DLA KIEROWCÓW

Jakie okulary korekcyjne dla kierowców?

Jeśli masz wadę wzroku i często kierujesz autem, to z pewnością zależy Tobie na tym, aby okulary Cię nie ograniczały, a tylko zwiększały bezpieczeństwo podczas jazdy. Wybierając swoje nowe okulary, przede wszystkim rozważ okulary korekcyjne dla kierowców, czyli ze specjalnymi soczewkami okularowymi eliminującymi odblaski i zwiększającymi kontrast. Bardzo popularne dla kierowców w ostatnich latach stały się również okulary korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi, aby w nawet najbardziej słonecznych warunkach jazda autem była bezpieczna i sprawiała przyjemność a nie przykry obowiązek. Gdy jest pochmurnie możesz korzystać po prostu z okularów korekcyjnych, a gdy tylko pojawia się słońce – wyciągnij swoją nakładkę przeciwsłoneczną i zmień oprawki w okulary przeciwsłoneczne.

Okulary dla kierowców

Jakie okulary do jazdy po zmroku?

Po zmierzchu jazda samochodem staje się dla naszych oczu bardziej wymagająca niż w trakcie dnia, dlatego warto wyposażyć się w dobre okulary do jazdy po zmierzchu. Dzięki temu zachowujemy lepszą widoczność, a nasze bezpieczeństwo jest większe. Okulary do jazdy autem minimalizują odblaski i zwiększają kontrast widzianego obrazu. W nocy jednym z największych problemów na drodze są ograniczające widoczność światła innych samochodów, czy lamp. Dzięki temu, że kierowca jest wyposażony w okulary do jazdy po zmroku, oczy mniej się męczą, a widzenie jest lepsze. W takich okularach noc nie powinna być straszna żadnemu kierowcy.

Gdzie i jak mogę kupić okulary dla kierowców?

W naszej ofercie posiadamy soczewki okularowe, które dedykowane są dla kierowców samochodu, aby jak najlepiej dopasować okulary do potrzeb naszych klientów. Wystarczy wybrać dowolne oprawki okularowe, a następnie w konfiguratorze wyboru szkieł okularowych wybrać typ okularów dla kierowców (do samochodu). W kolejnych krokach poprosimy już o podanie dodatkowych informacji jak barwienie soczewek czy podanie parametrów wady wzroku.

Okulary dla kierowców

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%