Okulary korekcyjne pełne

Jednym z trzech typów okularów korekcyjnych są modele z oprawkami pełnymi. Są to najbardziej klasyczne ze wszystkich dostępnych okularów korekcyjnych. Występują zarówno w modelach okularów korekcyjnych dla mężczyzn jak i kobiet. W okularach korekcyjnych pełnych, soczewki okularowe są w całości okalane przez oprawkę, a więc najbardziej chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi. Okulary korekcyjne z oprawkami pełnymi są najbardziej widoczne ze wszystkich, więc z pewnością idealnie sprawdzą się dla osób pewnych siebie, które wiedzą w jakich oprawkach będzie im dobrze. Doskonale nadadzą się również u osób, o delikatnych rysach twarzy. Okulary korekcyjne pełne nadadzą bowiem takiej twarzy dodatkowego wyrazu.

Pełne oprawy okularów korekcyjnych z uwagi na swój najbardziej klasyczny charakter, są najbardziej popularne. Modeli okularów korekcyjnych z takimi oprawkami jest zatem najwięcej, a więc osoby, które zdecydują się na wybór tego typu okularów mają największy wybór. Masz delikatne rysy twarzy i chcesz być zauważony? Wybierz takie oprawki a na pewno nadasz sobie zdecydowanego, odważnego wyrazu twarzy.

Pełne oprawki okularów występują w różnych kształtach, od kwadratowych, prostokątnych, kocich, po owalne czy okrągłe. Dowiedz się jakie okulary mogą pasować do Twojej twarzy.