Okulary przeciwsłoneczne Aviator

Kształt okularów jakim jest Aviator to z pewnością ponadczasowy model, który na tyle wpisał się we współczesną modę okularową, że stał się już klasyką. Od wielu lat okulary przeciwsłoneczne Aviator należą do najczęściej wybieranych modeli okularów i tym samym króluje na szczycie listy sprzedaży, choć również wśród użytkowników okularów korekcyjnych cieszy się uznaniem. Każdy kto szuka okularów, które będą się sprawowały przez lata i nigdy nie wyjdą z mody z pewnością powinien zainteresować się okularami w kształcie Aviator.

Aviatory stały się bardzo popularne

Początkowo Aviatory były produkowane dla pilotów sił powietrznych USA, którzy potrzebowali ochrony oczu przed promieniami słońca na dużych wysokościach. Kilka lat później Aviatory Ray-ban® trafiły do regularnej sprzedaży i spodobały się użytkownikom okularów. Popularności Aviatorów pomógł film „Top Gun” z Tomem Cruisem, który w „pilotkach”, bo tak nazywane są potocznie Aviatory, podbił serca wielu kobiet i sprawił, że mężczyźni chcieli wyglądać tak jak on. To był jeden z kroków milowych dla tego modelu okularów przeciwsłonecznych. Aviatory zostały plasowane jako jedne z najbardziej pożądanych modeli okularów.

Okulary przeciwsłoneczne Aviator dla każdego

Na rynku okularów przeciwsłonecznych Aviatory dostępne są o różnych wielkościach soczewek okularowych, dlatego pasują większości osób. Aviatory można dobra dla osób o mniejszej szerokości tarzy, jak i dla tych, którzy potrzebują szerszych szkieł. Dodatkową zaleta jest fakt, że wiele modeli to unisex, co oznacza, że ten sam model może z powodzeniem być noszony zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Bardzo dobrą informacją dla każdego jest to, że model typu Aviator pasuje do niemal każdego typu twarzy. Szczególnie polecane są dla osób o bardziej kwadratowej, trójkątnej i owalnej twarzy. W przypadku twarzy o kształcie kwadratu lub trójkąta okulary Aviator złagodzą jej rysy. Natomiast osobom o twarzy owalnej pasuje niemal każdy typ okularów korekcyjne. Oprawki o kształcie Aviatora będą dla osób o owalnej twarzy ciekawym rozwiązaniem.

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych Aviator

Najnowsze modele okularów przeciwsłonecznych Aviator dostępne są w wielu różnych kolorach. Od najbardziej tradycyjnych w kolorze złotym i srebrnym i soczewkami brązowymi i szarymi, po inne, bardziej fantazyjne, z kolorowymi szkłami – niebieskie, pomarańczowe, zielone, a także z lustrzanym odbicie. Także cieniowane, które prezentują się bardzo modnie i ponadczasowo. Jeżeli chcesz zaszaleć, to wybierz te bardziej ekstrawaganckie, a jeżeli wolisz bardziej klasyczne – wybierz proste, stonowane kolory.

Aviatory marki Ray-ban® to wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania, dzięki czemu kupujący takie okulary może liczyć na ich wytrzymałość. Dodatkowo w modelach okularów Aviator zastosowano filtr UV, chroniący oczy przed szkodliwym działaniem słońca. Zatem to nie tylko moda, ale także zdrowie dla oczu.

Aviator jako element modnej garderoby

Damskie okulary przeciwsłoneczne Aviator będą świetnym uzupełnieniem garderoby. Każda modna Pani znajdzie odpowiedni model dla siebie. Zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje lub na wakacje. Te klasyczne pilotki sprawdzą się idealnie także do eleganckiego ubioru jako nietypowe, modne uzupełnienie.

Dla mężczyzn natomiast męskie okulary przeciwsłoneczne Aviator wpasują się zawsze – do wakacyjnego stroju hawajskiego, do codziennych jeansów, ale także do eleganckiego garnituru. Po prostu ponadczasowa elegancja i szyk, a jednocześnie mocny trendy luz.

Zobacz:

Okulary przeciwsłoneczne damskie Aviator

Okulary przeciwsłoneczne męskie Aviator