Okulary przeciwsłoneczne marki Ray-ban®

Okulary marki Ray-Ban® to ponadczasowa klasyka, popularna na całym świecie i rozpoznawalna przez wszystkich. Jeśli szukasz wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych w dobrej cenie, które będą modne i stylowe – sprawdź je!

Marka Ray-Ban® ma bogatą historię, która zaczęła się od stworzenia modelu dla amerykańskiego wojska w latach 30. XX wieku. Wtedy to powstał model Aviator, który miał chronić pilotów przed słońcem – stąd potocznie model ten nazywany jest „pilotkami”. Dzisiaj nadal są one jednym z najlepiej sprzedających się modeli okularów przeciwsłonecznych. Ray-Ban® od wielu lat kreuje modę okularową oraz zapewnia doskonałą ochronę wzroku przed promieniowaniem UV. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne tej marki zaopatrzone są w filtry UV 400. W wielu modelach Ray-Ban® występują soczewki mineralne (szklane), które zapewniają doskonałą ochronę przed zarysowaniami.

Ray-Ban® - okulary przeciwsłoneczne dla każdego

Ray-Ban® uwielbia zaskakiwać kolorami, kształtami czy materiałami, z których wykonywane są okulary przeciwsłoneczne. Dzięki temu każdy klient, niezależnie od koloru włosów, oczu czy kształtu twarzy znajdzie wśród okularów tej marki, model idealny dla siebie. Ray-Ban® posiada w swojej ofercie ponadczasowe modele, takie jak Aviator, Wayfarer czy Clubmaster. Od wielu lat są one na szczycie list bestsellerów wśród oprawek przeciwsłonecznych. Doceniają je również światowe gwiazdy - to właśnie dzięki Hollywood, Ray-Ban® zyskał największą popularność – oprawki tej marki pojawiły się m.in. w filmie Top Gun. Marka lubi też zaskakiwać, dlatego wśród modeli znajdziemy również wersje z różnobarwnymi soczewkami oraz pokryte m.in. dżinsem. Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® to idealne połączenie mody, wygody i jakości. Producenci marki nie zapominają o nowych trendach i co sezon tworzą szereg ciekawych modeli dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz unisex. Dzięki temu modele tych okularów będą doskonałym uzupełnieniem każdej najmodniejszej stylizacji zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje.

Okulary przeciwsłoneczne marki Ray-Ban® to nie tylko podążanie za trendami, ale również wysokiej jakości wykonanie przy wykorzystaniu solidnych, trwałych materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość, jak również komfort podczas noszenia.

Zobacz także:

Okulary przeciwsłoneczne

Aviatory

Wayfarery

Okulary prostokątne