Marka Ray-Ban® zajmuje się produkcją okularów przeciwsłonecznych od lat 30. XX wieku. Wtedy to powstał model Aviator, który dzisiaj nadal jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli okularów przeciwsłonecznych. Ray-Ban® od wielu lat kreuje modę okularową oraz zapewnia doskonałą ochronę wzroku przed promieniowaniem UV. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne tej marki zaopatrzone są w filtry UV. W wielu modelach Ray-Ban® występują soczewki mineralne (szklane), co zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami.

Ray-Ban® uwielbia zaskakiwać kolorami, kształtami czy materiałami, z których wykonywane są okulary przeciwsłoneczne. Dzięki temu każdy klient znajdzie wśród okularów tej marki model idealny dla siebie.

Ray-Ban® posiada w swojej ofercie ponadczasowe modele, takie jak Aviator, Wayfarer czy Clubmaster. Od wielu lat są one na szczycie list bestsellerów wśród oprawek przeciwsłonecznych. Doceniają je również światowe gwiazdy. Marka lubi też zaskakiwać, dlatego wśród modeli znajdziemy również wersje z różnobarwnymi soczewkami oraz pokryte m.in. dżinsem.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® to idealne połączenie mody, wygody i jakości. Producenci marki nie zapominają o nowych trendach i co sezon tworzą szereg ciekawych modeli. Okulary przeciwsłoneczne marki Ray-Ban® wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość, jak również komfort podczas noszenia.