Okulary przeciwsłoneczne marki Prada

Włoski dom mody Prada został założony w 1913 roku w Mediolanie przez Mario Pradę. Początkowo marka ta zajmowała się wyrobem skórzanych toreb. Z czasem rozszerzyła swoje kolekcje o linię ubrań zarówno haute couture, jak i prêt-à-porter. W swojej kolekcji Prada posiada również oprawki okularowe damskie i męskie.

Od lat Prada podbija serca klientów. Wyrafinowana elegancja oraz najwyższa jakość znajdują uznanie wśród klientów. W swoich kolekcjach Prada Eyewear posiada oprawki modne i wyrafinowane. Marka posiada zarówno oprawki przeciwsłoneczne, które wpisują się w aktualne trendy, jak i okulary przeciwsłoneczne o klasycznych kształtach z delikatną nutą retro.  Oprawki ozdobione są logo marki, co dodaje im elegancji i luksusu.

Okulary przeciwsłoneczne Prady dedykujemy klientom, którzy szukają niebanalnego produktu. Okulary tej marki będą idealne dla osób, które szukają modnego designu, jak również funkcjonalnych rozwiązań. Wysokiej jakości materiały stosowane w okularach Prada Eyewear zapewniają komfort. Marka dba o każdy, nawet najmniejszy detal, dzięki czemu każde okulary są wyjątkowe i niezapomniane.