Okulary korekcyjne o kocim kształcie

Oprawki korekcyjne o kocim kształcie to typowo kobiecy model. Okulary o charakterystycznym kształcie kociego oka były niezwykle popularne w latach 50. XX wieku, a teraz znów cieszą się dużym zainteresowaniem. Przeżywają wręcz swoją drugą młodość.

Oprawki w kształcie kociego oka idealne są dla Pań, które okularami chcą podkreślić swoją kobiecość i nadać dodatkowego „pazura” swojej urodzie. Oprawki takie doskonale eksponują oczy, sprawiając, że stają się one optycznie większe i bardziej wyraziste. Ponadto każda stylizacja zdobędzie z nimi dodatkowego wyrazu. Warto zatem pomyśleć o nich jeśli szukasz modelu okularów korekcyjnych, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu.

Oprawki o kocim kształcie pasują do większości typów twarzy. Idealnie będą wyglądały na owalnej twarzy, znakomicie podkreślając symetryczne rysy. Oprawki prostokątne z lekko uniesionymi bokami na kształt kociego oka idealnie też sprawdzą się u posiadaczek okrągłych twarzy. Pogrubione i lekko podniesione boki okularów sprawią wrażenie, że twarz będzie szczuplejsza.

Oprawki w kształcie kociego oka sprawdzą się dobrze w wielu sytuacjach, od bardziej formalnych po te mniej. W każdych okolicznościach będą zachwycać swoim nieco innym kształtem.

Decydując się na zakup wOkularach.pl możesz wybrać wśród kilkudziesięciu modeli różnych marek okularów korekcyjnych: Versace, Prada, Dolce&Gabbana, Ray-ban®, Liw-Lewant, Max Mara, Emporio Armani, Vogue, Solano czy Tommy Hilfiger. Wszystkie oprawki korekcyjne są oryginalne, więc możesz liczyć na to, że wybrane przez Ciebie okulary będą służyć przez lata.