Kształt okularów

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy męskiej?

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy męskiej?

Dziś noszenie okularów korekcyjnych to już nie powód do wstydu i oznaka słabości. Te czasy na szczęście już przeminęły. Obecnie okulary stanowią integralną część męskiego image’u i oczywiście pozwalają dalej czerpać z życia pełnymi garściami.

10 cze
Okulary lenonki – do kogo pasują?

Okulary lenonki – do kogo pasują?

Postać Johna Lennona nie jest Tobie obca? Jeśli nie, to zapewne wiesz, że okrągłe okulary były nieodłącznym elementem jego stylu. To właśnie z jego powodu nazwano okrągłe oprawki lenonkami. Dowiedz się komu polecane są okrągłe okulary lenonki i jakie modele są obecnie najmodniejsze.

08 lut
Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy? Sprawdzone triki

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy? Sprawdzone triki

Kiedy za oknem króluje słoneczna aura okulary przeciwsłoneczne to absolutny must have. Nie tylko dodają uroku, są modne, ale co najważniejsze — chronią Twoje oczy przed szkodliwymi promieniami i ułatwiają widzenie. Jednak zawsze kluczowe jest to, aby wiedzieć, jak dobrać okulary przeciwsłoneczne, aby wyglądać oraz czuć się w nich atrakcyjnie i pewnie.


Czy ktoś jeszcze wyobraża sobie słoneczne dni bez okularów przeciwsłonecznych? Mamy nadzieje, że nie! Dlatego nie trać czasu i koniecznie zadbaj o to, żeby wybrać odpowiednią parę dla siebie. Musimy przyznać, że dziś dostępnych jest tak wiele kształtów czy kolorów okularów, że koniecznie trzeba poświęcić odrobinę czasu na znalezienie wymarzonego produktu. Na szczęście przygotowaliśmy małą ściągę, dzięki której dowiesz się, jak dobrać okulary przeciwsłoneczne.

Gdzie kupić okulary przeciwsłoneczne?

Dziś tak naprawdę niemal w każdym sklepie możes

23 lis
Dobieramy okulary do kształtu twarzy!

Dobieramy okulary do kształtu twarzy!

Obecnie na rynku okularów zarówno korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych, jest bardzo duży wybór – warto jednak podczas szukania odpowiedniej pary okularów wziąć pod uwagę nie tylko nasz gust jeśli chodzi o ich wygląd, ale też kształt opraw, który będzie dopasowany do kształtu naszej twarzy.


okulary a kształt twarzy - infografika

 

Jak dobrać okulary do twarzy okrągłej?

Nowe oprawki mogą w szybki sposób odwrócić uwagę od okrągłej twarzy i sprawić, że będzie ona wyglądała na szczuplejszą poprzez optyczne wydłużenie buzi. Przy doborze okularów  do okrągłej twarzy, warto kierować się zatem prostokątnym kształtem oprawek. To na co powinno się zwracać uwagę pośród oferty okularów to jak najwęższe szkła, w ciemnych oprawkach. Taki zabieg sprawi, że okrągła

27 cze

DOŁĄCZ DO SUBSRYBENTÓW NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i trendami okularowymi!

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%