Okulary markowe. Dlaczego tak bardzo je kochamy?

Okulary markowe. Dlaczego tak bardzo je kochamy?

Markowe okulary kochają wszyscy! Dlaczego? Co stoi za sekretem popularności okularów od największych projektantów? Dowiesz się tego z naszego bloga!

12 sie
Jak rozpoznać oryginalne okulary Ray-ban?

Jak rozpoznać oryginalne okulary Ray-ban?

Ray-ban to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Chyba nie ma obecnie młodej osoby, która nie kojarzyłaby nazwy lub logo tych okularów. Jak w przypadku innych dużych brandów, również w tym przypadku popularność sprawia, że wielu chciałoby nieuczciwie na nim zarobić, podrabiając oprawki marki Ray-ban, a szczególnie najlepiej sprzedające się modele. Jak więc w gąszczu ofert i sklepów rozpoznać oryginalne okulary Ray-ban?


Na co zwracać uwagę podczas weryfikowania oryginalności okularów?

Choć może na pierwszy rzut oka może wydawać się, że rozróżnienie oryginalnych produktów od ich podróbek jest niemalże niemożliwe, wystarczy dosłownie zwrócić uwagę na kilka elementów, które są gwarancją oryginalności okularów Ray-ban.

Pudełko

Oryginalne modele tej marki są zapakowane w kartonik o kolorze szaro-srebrnym, delikatnie połyskującym, wykonanym z grubszego papieru. Na jednym z krótszyc

18 sie
Okulary przeciwsłoneczne z bazaru? Zaszkodzisz oczom!

Okulary przeciwsłoneczne z bazaru? Zaszkodzisz oczom!

Lato to sprzyjający okres dla amatorów odpustów, jarmarków czy ulicznych bazarów. Właśnie w tym okresie możemy liczyć też na najbogatszą ofertę m.in. okularów przeciwsłonecznych w okazyjnych cenach i bardzo fantazyjnych wzorach. Kto by się nie skusił!


Sprawdzone okulary przeciwsłoneczne to zdrowie oczu

Tymczasem tanie okulary przeciwsłoneczne kupione w niesprawdzonym miejscu, często na przypadkowym stoisku z okularami mogą kosztować nas zdrowie oczu. Soczewki okularowe w oprawkach przeciwsłonecznych bez odpowiedniego filtra blokującego szkodliwe promienie UV sprawiają, że do naszego oka dostaje się ich jeszcze więcej niż gdybyśmy w ogóle zrezygnowali z okularów. Przyciemnione szkła okularowe sprawiają, że nasze źrenice ulegają rozszerzeniu – to naturalne działanie naszego organizmu pozwalającego na funkcjonowanie w warunkach gorzej nasłonecznionych.

okulary przeciwsłoneczne

02 maj

DOŁĄCZ DO SUBSRYBENTÓW NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i trendami okularowymi!

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%