Oprawki dla dziewczynki – 10 najlepszych propozycji

Oprawki dla dziewczynki – 10 najlepszych propozycji

Oprawki dla dziewczynki - zobacz 10 propozycji, które naszym zdaniem najlepiej się sprawdzają. Ładne i funkcjonalne okulary w różnych wersjach kolorystycznych, które pokocha każda dziewczynka. Urocze i twarzowe modele odpowiednie dla młodszych i starszych dzieci. Czy wiesz na jakie detale warto zwrócić uwagę?

21 lut
Ranking okularów sportowych

Ranking okularów sportowych

Ranking okularów sportowych to najnowsze zestawienie akcesorów, polecanych do różnych aktywności. Specjaliści rekomendują okulary wyposażone w odpowiedni filtr UV oraz polaryzację. Sprawdź na co warto zwrócić uwagę wybierając nowe okulary sportowe. Wśród naszych propozycji znajdziesz wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne, które poprawią komfort widzenia, zwłaszcza w trudniejszych warunkach. Dzięki elementom antypoślizgowym i funkcjonalnym rozwiązaniom zastosowanym do produkcji sportowych modeli okularów, możesz iść na żywioł! Stylowe, stabilne, lekkie i odporne na uszkodzenia - oto cechy okularów, które znalazły się wśród naszych faworytów w rankingu okularów sportowych.

09 sty
Okulary markowe. Dlaczego tak bardzo je kochamy?

Okulary markowe. Dlaczego tak bardzo je kochamy?

Markowe okulary kochają wszyscy! Dlaczego? Co stoi za sekretem popularności okularów od największych projektantów? Dowiesz się tego z naszego bloga!

12 sie
Jak rozpoznać oryginalne okulary Ray-ban?

Jak rozpoznać oryginalne okulary Ray-ban?

Ray-ban to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Chyba nie ma obecnie młodej osoby, która nie kojarzyłaby nazwy lub logo tych okularów. Jak w przypadku innych dużych brandów, również w tym przypadku popularność sprawia, że wielu chciałoby nieuczciwie na nim zarobić, podrabiając oprawki marki Ray-ban, a szczególnie najlepiej sprzedające się modele. Jak więc w gąszczu ofert i sklepów rozpoznać oryginalne okulary Ray-ban?


Na co zwracać uwagę podczas weryfikowania oryginalności okularów?

Choć może na pierwszy rzut oka może wydawać się, że rozróżnienie oryginalnych produktów od ich podróbek jest niemalże niemożliwe, wystarczy dosłownie zwrócić uwagę na kilka elementów, które są gwarancją oryginalności okularów Ray-ban.

Pudełko

Oryginalne modele tej marki są zapakowane w kartonik o kolorze szaro-srebrnym, delikatnie połyskującym, wykonanym z grubszego papieru. Na jednym z krótszyc

18 sie
Okulary przeciwsłoneczne z bazaru? Zaszkodzisz oczom!

Okulary przeciwsłoneczne z bazaru? Zaszkodzisz oczom!

Okulary przeciwsłoneczne by spełniały swoje zadanie, powinny być kupione w sprawdzonym miejscu. Dla bezpieczeństwa swoich oczu, nie kupuj okularów na bazarze. Dlaczego? Dowiedz się z naszego wpisu!

02 maj

DOŁĄCZ DO SUBSRYBENTÓW NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i trendami okularowymi!

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%