FAQ

Jakie okulary do jazdy nocą sprawdzą się najlepiej?

Jakie okulary do jazdy nocą sprawdzą się najlepiej?

Nocna jazda wiąże się z potrzebą skupienia i koncentracji oraz jak największego pola widzenia. Szczególnie ważne jest to, jeśli posiadasz wadę wzroku. W takiej sytuacji jakiekolwiek ograniczenia mogą negatywnie zadziałać na Twoje bezpieczeństwo. Diwedz się, jakie okulary będą najlepsze do jazdy nocą.

05 lip
Czy istnieją okulary do czytania i chodzenia w jednym?

Czy istnieją okulary do czytania i chodzenia w jednym?

Szukasz rozwiązania, które zapewni Ci nie tylko ogromną wygodę, ale również jest wyjątkowo praktyczne? Z tym zadaniem doskonale mogą sobie poradzić okulary do czytania i chodzenia. Wtedy wystarczy Ci jeden model, a na pewno zachowasz odpowiednią ostrość widzenia. Przekonaj się, jakie soczewki wyróżniają się taką uniwersalnością!

22 mar
Czy pęknięte naczynko w oku jest niebezpieczne?

Czy pęknięte naczynko w oku jest niebezpieczne?

Choć pękniete naczynko często ma jedynie charakter kosmetyczny, to jednak może zdarzyć się, że to objaw poważniejszego schorzenia. Zapoznaj się z tematem i już dziś zacznij działać profilaktycznie, by jak najdłużej zachować zdrowie oczu.

18 lut
Amelia
Jakie są przyczyny zapalenia brzegów powiek?

Jakie są przyczyny zapalenia brzegów powiek?

Przewlekłe swędzenie powiek może negatywnie wpłynąć nie tylko na Twoje widzenie, ale również uwierać w codziennym życiu. Szczególnie gdy odczuwasz przy tym dyskomfort lub nawet ból. Jednym z powodów takiego odczuwania może być zapalenie brzegów powiek. Czy wiesz, skąd bierze się taka dolegliwość? Przeczytaj nasz wpis o tej przypadłości i przekonaj się jak temu zapobiegać.

25 sty
Amelia
Mrużenie oczu u dziecka – co oznacza?

Mrużenie oczu u dziecka – co oznacza?

Jeśli zauważasz, że Twoje dziecko w niektórych sytuacjach mruży oczy, to bardzo ważna jest Twoja szybka reakcja. Oczywiście najlepiej od razu udaj się z maluchem do okulisty, aby wykonał szczegółowe badanie oczu i zdecydował czy potrzebne będzie zapisanie okularów korekcyjnych. Już teraz dowiedz się, na co może wskazywać mrużenie oczu.

Mrużenie oczu u dziecka – kiedy należy interweniować?

Przede wszystkim udaj się do okulisty z dzieckiem, kiedy zaczynasz zauważać, że mrużenie oczu powtarza się coraz częściej i do tego w różnych sytuacjach. O ile raz czy dwa razy można usprawiedliwić taką czynność, kiedy dziecko jest zmęczone i śpiące lub też gdy to, co chce przeczytać, znajduje się bardzo daleko, jednak i tak obserwacja stanie się wtedy kluczowa.

Kiedy najczęściej dzieci mrużą oczy? Na przykład w trakcie czytania książek, odrabiania zadań domowych, oglądania filmów w TV, grania w gry komputerowe itd.

04 sty
DARMOWE ZWROTY DO 100 dni

DARMOWE ZWROTY DO 100 dni

masz aż 100 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów marek SENJA i SIYU, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%