Jakie okulary najlepiej pasują dla blondynek?

Jakie okulary najlepiej pasują dla blondynek?

02 mar

Dziś okulary to produkty, które z jednej strony poprawiają naszą jakość życia i oczywiście widzenia, ale z drugiej pełnią też bardzo ważną funkcję – dodaje nam charakteru. Kiedy odpowiednio dobierzesz okulary korekcyjne do swojej wady wzroku i wyglądu, będziesz czuła się w nich znacznie pewniej. A co Ty na to, aby dopasować je także pod względem koloru włosów? Przekonaj się, jakie okulary dla blondynek sprawią, że będziesz wyglądała w nich jeszcze atrakcyjniej!

Okulary dla blondynki – na co warto zwrócić uwagę?

Dziś dostępnych jest tak wiele różnych oprawek, że znalezienie tych idealnych dla siebie nie jest wcale takie proste. Dlatego w pierwszej kolejności powinnaś zwracać uwagę na poniższe aspekty podczas wybierania okularów:

  • kształt twarzy – zazwyczaj warto kierować się przeciwieństwami, tj. kiedy masz okrągłą twarz, to lepiej będziesz wyglądała w kwadratowych czy prostokątnych oprawkach i odwrotnie, jedynie osoby o owalnej twarzy mogą z powodzeniem wybierać każdy kształt okularów,
  • kolor oczu – skoro oprawki są tak blisko oczu, to warto jak najbardziej wydobyć głębie tęczówek przy pomocy dopasowanych kolorystycznie oprawek,
  • rysy twarzy – tutaj chodzi głównie o grubość oprawek, gdyż osoby o delikatnych rysach mogą bez obaw pozwolić sobie na grube oprawki, ale już osoby z ostrymi rysami lepiej, aby z nich zrezygnowały i skupiły się na okularach z cienkimi ramkami.

Kiedy uwzględnisz wszystkie te kwestie, to zdasz sobie sprawę z tego, że liczba oprawek, w których tak po prostu będzie Ci do twarzy, zmniejszy się, a tym samym podjęcie ostatecznej decyzji stanie się znacznie łatwiejsze.

Podczas kupowania okularów możesz kierować się też kolorem włosów. Dobrym przykładem są tutaj okulary dla blondynek. Czym się one wyróżniają? Pora to wreszcie raz na zawsze określić!

Najlepsze okulary dla blondynek – jaki kolor?

Jeśli chodzi o kolor, to standardowo przyjęło się, że blondynki najlepiej wyglądają w oprawkach o raczej ciepłych kolorach. W szczególności w beżach, pastelach czy w bardzo soczystych i pozytywnych kolorach, np. w pomarańczowym, czerwonym czy różowym. Ciekawą opcją są też srebrne, złote czy też białe oprawki.

Oczywiście wybór zawsze zależy od Ciebie i kolor włosów nie może być jedynym determinantem podczas kupowania okularów. W końcu może okazać się, że lubisz eleganckie czy stylowe stylizacje w odważnych, ale dość ciemnych kolorach, a do tego masz delikatne rysy. Zatem nawet włosy w kolorze platyny czy blondu nie zatrzymają Cię przed dobraniem szykownych i ciemnych oprawek w kolorze granatowym, czarnym czy brązowym. W końcu zawsze najważniejsze jest to, abyś czuła się dobrze w swoich okularach. 

Poza tym nie zapomnij tej o tym, że coraz częściej podczas wybierania okularów dla blondynek dużą rolę odgrywa też to, jaki masz styl ubierania. Spójrz zatem na zawartość swojej szafy i odpowiedz sobie na pytanie, jaka kolorystyka tam przeważa i czy czujesz się w niej naprawdę dobrze. Jeśli wśród Twoich ubrań dominują ciemne kolory, to najlepiej, aby Twoje oprawki również były do nich dopasowane.

3 najpopularniejsze okulary dla blondynek

Złote i cienkie oprawki

Cieniutkie i połyskujące złotem oprawki to prawdziwy luksus. Najlepiej sprawdzą się wtedy modele w kształcie kocich oczu, które są absolutnym trendem ostatnich lat. Zdecydowanie to okulary dla blondynek, w których poczujesz się w końcu tak naprawdę sobą.

Beżowe oprawki

Jeśli szukasz dość klasycznego i neutralnego rozwiązania, to możesz zdecydować się na oprawki w kolorze beżowym. Wystarczy, że zwrócisz większą uwagę na odpowiednie dopasowanie kształtu oprawek i zyskasz zdecydowanie okulary, w których będziesz po prostu dobrze się czuła.

Krwistoczerwone oprawki

Jeśli jesteś blondynką, która wierzy w siebie i nie boi się odważnych rozwiązań, to mamy dla Ciebie propozycję niemal nie do odrzucenia! Otóż koniecznie postaw na niezawodne okulary dla blondynek w kolorze czerwonym, ale takim wręcz krwistym. Tylko prawdziwe blondynki będą w stanie wydobyć pełną głębię z tej wyjątkowej barwy i sprawią, że każdy automatycznie będzie patrzył prosto w ich oczy!

Jesteś blondynką? Zatem w jakich okularach czujesz się najlepiej?

DOŁĄCZ DO SUBSRYBENTÓW NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i trendami okularowymi!

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%