Czy można kupić same oprawki?

Czy można kupić same oprawki?

22 mar

Zastanawiasz się, czy możesz kupić u optyka same oprawki do okularów? Tak, możesz to zrobić w sklepie wOkularach.pl. Nie należy to jednak do standardów i w wielu miejscach nie jest możliwe. Od nas dowiesz się więcej na ten temat!

Wypadki chodzą po ludziach. Nawet gdy bardzo dbasz o swoje oprawki, mogą się zepsuć lub zużyć na skutek regularnego ich noszenia. Okulary dopasowane do Twojej twarzy uległy zniszczeniu? A może tylko sama oprawka nadaje się do wyrzucenia, a szkła okularowe udałoby się uratować? Potrzeba matką wynalazków, dlatego zastanawiasz się, czy można kupić same oprawki? wOkularach.pl oferuje Tobie możliwość zakupu samej oprawki, jeśli takiej potrzebujesz.

Jak kupić samą oprawkę do okularów?

Przede wszystkim, jeśli chcesz kupić samą oprawkę, by dopasować do niej swoje stare szkła okularowe, musisz przed zakupem upewnić się, że wybierasz dokładnie tą samą oprawę. W tym celu zapisz sobie nazwę modelu z zausznika i zgodnie z taką informacją okularów szukaj u optyka. wOkularach.pl ułatwia Tobie to zadanie, gdyż wystarczy, że wpiszesz określoną nazwę modelu w wyszukiwarkę i klikniesz "szukaj".

Jeśli mamy u siebie taką oprawkę, pokaże się ona w wynikach. Pamiętaj jednak, że nie może być tutaj żadnych ustępstw i nazwa modelu okularów musi być dokładnie ta sama, jaka była na zauszniku Twoich zniszczonych oprawek. W innym przypadku szkła nie będą pasowały.

Jest identyczna? Kliknij kup teraz i w następnym kroku wybierz opcję "same oprawki". Złóż zamówienie i czekaj na swoją oprawę. Po otrzymaniu, w żadnym wypadku nie podejmuj się samodzielnej wymiany szkieł, musi to zrobić wykwalifikowany optyk.

Niestety nie każdy optyk chce się podejmować wstawienia szkieł do innej oprawki, dlatego zastanów się, czy prościej a nawet taniej, nie byłoby kupić nowych okularów. Tym bardziej, że oferujemy szkła do okularów już od 19 złotych za parę.

>> Zobacz cennik soczewek okularowych

Ile kosztują same oprawki do okularów?

W naszej ofercie znajdziesz ponad 12 tysięcy oprawek różnych marek - zarówno tych najbardziej znanych jak Ray-ban, Prada, Versace czy Tom Ford, po te mniej znane jak np. Senja i SIYU. Jesteś w stanie znaleźć dla siebie oprawkę w przedziale cenowym, który Cię interesuje. Oprawki do okularów możesz kupić u nas już od 29,99 złotych i bez problemu wstawić do nich szkła lub od razu zamówić u nas gotowe okulary, czyli oprawkę i szkła. Jeśli natomiast nie masz górnego limitu kwoty, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na samą oprawkę do okularów, to znajdziesz u nas nawet takie za 2600 złotych. Jak zatem widzisz - przedział jest ogromny i od Ciebie tylko zależy, co wybierzesz!

Przewagą internetowego salonu optycznego jest to, że oferta jest przejrzysta i wiesz za co płacisz. Od Ciebie zależy co i za ile kupisz. Ponadto online masz większy wybór i często niższe ceny niż u optyka stacjonarnego.

Warto zatem od razu kupować zarówno samą oprawę, jak i szkła.

Dlaczego warto kupić całe okulary zamiast samej oprawki?

Do niedawna bywało tak, że jedne okulary służyły nam wiele lat i musiały być one uniwersalne, by pasowały do każdej okoliczności. Obecnie coraz częściej mamy kilka par okularów do różnych stylizacji czy okoliczności. Popularne stały się ostatnio chociażby okulary do komputera z powłoką BLUE. Ceny okularów online, również temu trendowi sprzyjają, gdyż nie jest to wydatek, na który musisz odkładać długi okres czasu. Co więcej, często całe okulary kupione w optyku internetowym to koszt niższy niż samej oprawy w lokalnym optyku stacjonarnym.

Kupując kompletne okulary zamiast samej oprawki, masz gotowy do noszenia produkt od razu bez dodatkowych wizyt u optyka w celu wstawienia szkieł do oprawki. Co więcej otrzymujesz konkurencyjne ceny szkieł i oprawek, nawet do kilkudziesięciu procent tańszych w porównaniu do stacjonarnego optyka. Oszczędzasz czas i pieniądze!

Czy można kupić same szkła do okularów?

Spotkała Cię odwrotna sytuacja niż ta wspomniana wyżej? Zniszczyły się Tobie soczewki okularowe a oprawka jest cała? Zastanawiasz się zatem czy można kupić same szkła do okularów? Ta sytuacja jest dużo rzadsza.

W wOkularach.pl możesz kupić samą oprawkę lub gotowe okulary, nie przewidujemy jednak sprzedaży samych szkieł do okularów. Jeśli jednak masz taką sytuację, możesz skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta i opowiedzieć o swoim przypadku. Być może jesteśmy w stanie Tobie pomóc i nasz optyk wstawi Tobie szkła do oprawek, tym samym kupisz same szkła do okularów.

DOŁĄCZ DO SUBSRYBENTÓW NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i trendami okularowymi!

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%