Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną

Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną

19 sie

Do niedawna wydawało się to niewiarygodne, aby połączyć konieczność użytkowania okularów korekcyjnych z przyjemnością noszenia okularów przeciwsłonecznych. Osoby posiadające wadę wzroku nie miały zbytniej alternatywy – albo korekcja wzroku, albo wygoda i komfort dla oczu w okresie słonecznych pór roku.

Bardzo często użytkownicy okularów musieli wybierać między wyraźnym widzeniem i mrużeniem oczu, a gorszym, mniej wyraźnym widzeniem, ale wygodą podczas słonecznej pogody. Wiele osób przez to całkowicie rezygnowała z okularów przeciwsłonecznych narażając swoje oczy na niebezpieczne promieniowanie ultrafioletowe.

Wiosną i latem, kiedy słońce zaczyna już przyjemnie świecić nad głowami, brak wygodnej opcji założenia okularów przeciwsłonecznych to nie lada problem. Z odpowiedzią wyszła firma Solano, która zaproponowała świetną alternatywę.

Połączenie korekcji wady wzroku z profesjonalną ochroną oczu

Niewielu użytkowników okularów o nich już słyszało, gdyż jest to jeszcze nowinka pośród całego gąszczu nowości, ale już teraz coraz śmielej pojawiają się w ofercie i robią furorę na rynku okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. I poza nadal droższą opcją okularów przeciwsłonecznych z korekcją są właśnie one – okulary korekcyjne w nakładką przeciwsłoneczną. To rewelacyjna alternatywa dla wszystkich użytkowników okularów. Połączenie koniecznej korekcji wady wzroku z profesjonalną ochroną oczu przed promieniami słonecznymi oraz oślepiającymi refleksami. A to wszystko modnie, trendy i przy jednym ruchu ręką! Jak to jest możliwe?

Nakładka przeciwsłoneczna jako świetna alternatywa

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną – jak to działa? To nic innego jak normalne oprawki korekcyjne z zamontowanymi szkłami korekcyjnymi, tak samo jak każde inne okulary korekcyjne, które wcześniej posiadałeś. Dodatkowo w zestawie otrzymujesz idealnie dopasowaną do danej oprawki nakładkę przeciwsłoneczną. Kupując zatem okulary Solano z nakładką przeciwsłoneczną otrzymujesz pakiet 2 w 1, czyli idealnie ostre, wyraźne widzenie oraz ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. W wielu modelach jest także filtr polaryzacyjny.
 

Emporio Armani 4115 58021W 54 z nakładkami przeciwsłonecznymi

Belutti BEP 046 C2 z nakładkami przeciwsłonecznymi


Nakładka przeciwsłoneczna jest wygodna i bardzo lekka, zatem nie obciąży Twoich okularów, nie staną się one mniej komfortowe. Wręcz przeciwnie, zyskasz tym samym komfort ostrego widzenia bez mrużenia oczu i będziesz mógł korzystać ze świetnej pogody bez żadnych ograniczeń.

Do złudzenia przypominają klasyczne okulary przeciwsłoneczne. A więc skoro nie widać różnicy, to… ?

Szeroka oferta i modne modele

W ofercie producenta znajduje się szeroki wachlarz różnorodnych kształtów i kolorów okularów przeciwsłonecznych z nakładkami przeciwsłonecznymi. Firma Solano zadbała o każdy szczegół. Nowe modele są nowoczesne i zgodne z najnowszymi trendami. Bardzo duży wybór kolorów i wzorów. Każdy powinien znaleźć oprawkę dla siebie. Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną występują w bardzo klasycznych formach, ale także bardzo modnych i ekstrawaganckich. W kolorach stonowanych, a także kolorowe, jaskrawe, niebieskie czy różowe.

Zauszniki w niektórych modelach zostały bardzo ładnie i stylowo zdobione, co dodaje im lekkości. Gustowne wzory i kolory, pośród, których znajdziemy wzór w pepitkę, ozdobne frezowanie, wzór skóry wężowej (modnej w tym sezonie!). Dla fanów prostych wzorów są także gładkie, proste kształty i stonowane kolory.

Okulary korekcyjne i nakładka przeciwsłoneczna skrojona „na miarę”

W salonach optycznych od dawna już dostępne są nakładki przeciwsłoneczne, ale nie są one dopasowane tak dobrze do okularów korekcyjnych, zazwyczaj wiele im brakuje i nie prezentują się najlepiej. Okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną dostępne są tylko w zestawie, sprzedawane jako 2 w 1, czyli do Twoich okularów korekcyjnych w zestawie znajdą się idealnie dopasowane nakładki przeciwsłoneczne. Są tak idealnie dopasowane, że nawet nie sposób zauważyć, że jest to zestaw.

Sposób montażu jest niezmiernie prosty. Wystarczy jeden ruch i nakładka tworzy już jedną spójną całość z okularami korekcyjnymi. Kolejny ruch ręką, a nakładki zostaną zdjęte z oprawek korekcyjnych, które służą jako codzienne oprawki z korekcją. Sposób działania to clip-on na magnes. Czy można sobie wyobrazić bardziej proste i wygodne rozwiązanie?

Okulary korekcyjne Solano z nakładką przeciwsłoneczną to opcja na każdą kieszeń

To naprawdę się opłaca – cena jest zachęcająca, a poza tym otrzymujesz jak gdyby dwie pary okularów w jednej cenie. Okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne (z korekcją!). To jest hit tego sezonu.

Przykładowa oferta okularów przeciwsłonecznych z nakładką przeciwsłoneczną:
 

Solano CL 10105 D z nakładką przeciwsłoneczną

Solano CL 10113 C z nakładką przeciwsłoneczną

Solano CL 10105 B z nakładką przeciwsłoneczną

Solano CL 10116 C z nakładką przeciwsłoneczną

349,99 zł

 

 

299,99 zł

 

 

299,99 zł

 

 

299,99 zł

 

 

Solano CL 10140 C z nakładką przeciwsłoneczną

Solano 90044 B z nakładką przeciwsłoneczną

Solano CL 50027 A z nakładką przeciwsłoneczną

Solano CL 90094 A z nakładką przeciwsłoneczną

319,99 zł 299,99 zł 299,99 zł 299,99 złZobacz pełną ofertę: Okulary korekcyjne Solano z nakładką przeciwsłoneczną

Przyłącz się do nas

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i rabatach

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

DARMOWE ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz nam na nasz koszt

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%