Dlaczego warto kupować okulary w internecie?

Dlaczego warto kupować okulary w internecie?

06 sie

Kto z nas rusza się teraz gdziekolwiek bez smartfona, przy użyciu którego w każdym momencie możemy skorzystać z internetu? No właśnie! Dzięki rozwojowi technologii oraz większej dostępności, systematycznie rośnie grono osób, które kupują online. Być może początkowo możesz być nieprzekonany do kupna okularów w sklepie internetowym. Warto jednak spróbować, bo możesz na tym sporo oszczędzić!

 

Dlaczego warto kupować okulary online? 7 powodów

Niższe ceny niż u optyka

Internet to przede wszystkim szerszy asortyment, ale też… tańsze produkty. Szczególnie widoczne jest to właśnie w przypadku okularów, których cena w niektórych przypadkach może być niższa nawet o 70% niż w stacjonarnym salonie optycznym. U internetowego optyka – wOkularach.pl znajdziesz okulary w cenie już od 49 złotych. Dlaczego w internecie jest taniej?

Optyk stacjonarny co miesiąc uiszcza opłaty za najem powierzchni salonu, koszty utrzymania pracowników oraz sprzętu optycznego. Konsekwencją tego jest droższa cena okularów, jaką klient płaci nabywając jakiś model. Podniesiona zostaje bowiem marża na okulary. W przypadku sklepu internetowego, część kosztów stałych zostaje wyeliminowana lub znacznie ograniczona. Właśnie dlatego wOkularach.pl oferuje niższe ceny okularów online.

Darmowa dostawa

Zalet zakupów w internecie jest wiele: płacisz mniej za okulary, kupujesz bez wychodzenia z domu i otrzymujesz bezpłatną dostawę okularów powyżej 200 złotych. Wybrany przez Ciebie model dostarczymy zatem pod sam Twój dom, a Ty oszczędzisz tym samym pieniądze i czas, jaki przeznaczyłbyś na pokonanie trasy do i z salonu optycznego.  

Tylko oryginalne markowe produkty

Sklep wOkularach.pl oferuje klientom tylko oryginalne, markowe produkty. Znajdziesz tutaj okulary takich marek jak Ray-ban®, Prada, Vogue Eyewear, Emporio Armani, Michael Kors, Dolce&Gabbana, Versace, a także Tommy Hilfiger, Solano czy Fresco. Dzięki temu masz gwarancję, że kupujesz dobrej jakości okulary, a w przypadku przeciwsłonecznych modeli z filtrem UV, zapewniającym 100% ochrony przed słońcem.

Zwroty do 30 dni

Kupując w sklepie wOkularach.pl nie musisz obawiać się ewentualnego, nieodpowiedniego wyboru okularów.  Jeśli zamówisz model, który po przymierzeniu nie będzie Tobie odpowiadał, możesz dokonać darmowego zwrotu i wymiany na inny model w terminie do 30 dni.

Szeroki asortyment

Sklep internetowy to szerszy wybór okularów niż w stacjonarnym salonie optycznym – nie jesteśmy bowiem ograniczeni żadnym miejscem wystawowym. Co więcej możesz też liczyć na to, że na Twoją prośbę sprowadzimy interesujący Ciebie model i dostarczymy prosto pod Twoje drzwi. Szukasz niebanalnych okularów prosto z najnowszych modowych magazynów? U nas je znajdziesz. W zwykłym salonie optycznym raczej na próżno takich szukać w tak atrakcyjnej cenie jak w naszym sklepie.

Otwarte całą dobę

Kupując online, nie musisz przejmować się żadnymi godzinami otwarcia, ponieważ kupować w internecie możesz przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu jeśli akurat tak Ci odpowiada. Na zakupy możesz sobie pozwolić tylko w nocy? U nas kupisz okulary nawet o 4 nad ranem!

Martwisz się, że bez możliwości przymierzenia okularów na nos trudno będzie Ci wybrać odpowiedni rozmiar okularów? To łatwiejsze niż myślisz! Zobacz, jak dobrać okulary przez internet i ciesz się nieocenioną wygodą zakupów online.

DOŁĄCZ DO SUBSRYBENTÓW NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i trendami okularowymi!

ZWROTY DO 30 dni

ZWROTY DO 30 dni

masz aż 30 dni na decyzję czy chcesz zostawić swoje okulary czy zwrócisz

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

jeśli zakup Ci nie odpowiada zwrócimy 100% kosztów przy zakupie okularów, także koszty soczewek okularowych!

Ceny niższe niż w salonie

Ceny niższe niż w salonie

w porównaniu ze średnimi cenami okularów w salonie optycznym zaoszczędzisz nawet do 70%